Лікар знає все

26 листопада 2019, Вт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Доктор знає все"?

1. Вічні теми, які завжди будуть актуальними.
2. Неперевершена гра акторів змусить дивитися, не відриваючись.
3. Цікаві сценічні рішення.

26 листопада в МКЦ Жовтневому ви зможете побачити дійсно дивовижну постановку. "Доктор знає все" - не комедія положень. Краще виставу назвати "комедією одного положення", в якому опинилися всі герої постановки.

На перший погляд цілком буденна ситуація: до лікаря приходять двоє, щоб вилити свої душевні проблеми. Тільки ось пацієнти – зовсім не люди, а ангел і біс. До того ж, проблеми у них такі, що стає взагалі незрозуміло: кому ж повинен допомогти лікар? Їм, собі або всьому людству відразу? Непрості взаємини представників світла і темряви неодмінно змусять глядачів сміятися... а можливо, і плакати.

"Лікар знає все" поставлено в найкращих традиціях театрального комедійного жанру. Цей вечір запам'ятається вам неодмінно, адже сьогодні дуже складно знайти виставу, яка дає можливість не тільки нестримно реготати, а й серйозно замислитися над тим, що відбувається. Режисер вистави – Олег Фомін. Він також грає у виставі. Окрім того, ролі виконують Володимир Фекленко і Олексій Макаров. Тривалість комедії – 2 години 20 хвилин (з антрактом). Чекаємо на вас!