Доктор знає все

20 листопада 2019, Ср. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Доктор знає все"?

1. Вічні теми, які завжди будуть актуальні.
2. Неперевершена гра акторів змусить дивитися, не відриваючись.
3. Цікаві сценічні рішення.

20 листопада в Одеському театрі музкомедії ви зможете побачити дійсно дивовижну постановку. "Доктор знає все" - не комедія положень. Краще спектакль назвати "комедією одного положення", в якому опинилися всі герої постановки.

На перший погляд цілком буденна ситуація: до лікаря приходять двоє, щоб вилити свої душевні проблеми. Тільки ось пацієнти - зовсім не люди, а ангел і біс. При чому проблеми у них такі, що стає взагалі незрозуміло: кому ж повинен допомогти доктор? Їм, собі або всьому людству відразу? Непрості взаємини представників світла і темряви неодмінно змусять глядачів сміятися ... а можливо, і плакати.

"Доктор знає все" поставлений в найкращих традиціях театрального комедійного жанру. Цей вечір запам'ятається вам неодмінно, адже сьогодні дуже складно знайти уявлення, які дають можливість не тільки нестримно реготати, а й серйозно задуматися над тим, що відбувається. Режисер вистави - Олег Фомін. Він також грає у виставі. Крім того, ролі виконують Володимир Фекленко і Олексій Макаров. Тривалість комедії - 2 години 20 хвилин (з антрактом). Чекаємо Вас!