Лікар знає все

21 листопада 2018, Ср. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Лікар знає все"?

1. Вічні теми, які завжди будуть актуальними.
2. Неперевершена гра акторів змусить дивитися, не відриваючись.
3. Цікаві сценічні рішення.

21 листопада в Жовтневому палаці ви зможете побачити дійсно дивовижну постановку. "Доктор знає все" – не комедія положень. Краще цей спектакль назвати "комедією одного положення", в якому опинилися всі герої постановки.

На перший погляд цілком буденна ситуація: до лікаря приходять двоє, щоб вилити свої душевні проблеми. Тільки ось пацієнти – зовсім не люди, а ангел і біс. До того ж, проблеми у них такі, що стає взагалі незрозуміло: кому ж повинен допомогти лікар? Їм, собі або всьому людству відразу? Непрості взаємини представників світла і темряви неодмінно змусять глядачів сміятися... а можливо, і плакати.

"Лікар знає все" поставлено в найкращих традиціях театрального комедійного жанру. Цей вечір запам'ятається вам неодмінно, адже сьогодні дуже складно знайти виставу, яка дає можливість не тільки нестримно реготати, а й серйозно замислитися над тим, що відбувається. Режисер вистави – Олег Фомін. Він також грає у виставі. Окрім того, ролі виконують Володимир Фекленко і Олексій Макаров. Тривалість комедії – 2 години 20 хвилин (з антрактом). Чекаємо на вас!

Схожі події

Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Topless. Все включено 25 червня 19:30, Вт Чорний квадрат. Topless. Все включено Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Topless. Все включено Вже не хочу 25 червня Чорний квадрат. Topless. Все включено Bel etage Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019 Лебедине озеро 08 липня 19:00, Пн Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 08 липня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати