Домашній театр. Поштамт/Love stories

27 січня 2019, Нд. 12:00
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Домашній театр. Поштамт/Love stories»?

1. Ви не просто побуваєте на виставі: ви відчуєте себе учасниками всього, що відбувається на сцені.
2. Теми, які піднімаються авторами, актуальні в усі часи та близькі кожному.
3. Чесність і щирість акторів нікого не залишать байдужим.

Театр «Актор» запрошує на виставу «Домашній театр. Поштамт/Love stories». Не пропустіть: буде цікаво, чесно і життєво.

«Домашній театр. Love stories» – це реальні розповіді про кохання. Вони – трагічні та комічні, а головне – незвичайні та непередбачувані. Це привід згадати своє перше побачення, задуматися про те, що є Справжнє Кохання, поставити запитання й отримати на них відповіді... Героями постановки стануть жителі Києва, у яких взяли інтерв'ю учасники вистави.

Режисери – Віталіна Біблів, Тетяна Губрій.

Ролі виконують: Олександра Брісова, Віталіна Ізотова, Людмила Лютова, Катерина Медведь, Анастасія Рогожина, Гнат Тарбецький, Оксана Тимчук та інші.

«Домашній театр. Поштамт» – робота, яка протягне емоційну ниточку до кожного глядача. Адже напевно у всіх бували дні, коли йти на роботу зовсім не хотілося, а доводилося. Там чекали нестерпні колеги та начальник, який викликає лише роздратування.

Це історія для тих, хто хоч раз хвилювався з приводу дедлайнів і чекав на премію після закінчення місяця. І все ніяк не міг отримати потужну мотивацію. Для вас – прекрасна ідея, замішана на емоціях, віскі та пиві. У результаті отримуємо «Поштамт» відомого Чарльза Буковскі.

Режисер – Олександр Жила.

Ролі виконують: Лідія Антонюк, Олег Довгай, Марина Онищенко, Дмитро Рибаков, Юлія Рубан, Павло Селіванов та інші.

Схожі події

Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Батерфляй - Заборонені кольори 27 квітня 18:00, Сб Батерфляй - Заборонені кольори Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. Батерфляй - Заборонені кольори Вже не хочу 27 квітня Батерфляй - Заборонені кольори Палац культури "Молодіжний" Придбати О Два 29 квітня 18:30, Пн О Два Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. О Два Вже не хочу 29 квітня О Два Палац культури "Молодіжний" Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати