#додому

8 березня 2020, Нд. 20:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б

Про подiю

Вербатім-вистава #додому в Києві. В Арт-центрі ім. Козловського в Києві ставлять унікальну вербатім-виставу #додому.

Чому варто піти на вербатім-виставу #додому в Києві?

1. Нестандартний формат, новий цікавий досвід.
2. Творцем вистави може стати будь-яка людина.
3. Можливо, в комусь із персонажів ви впізнаєте себе.

Вербатім-вистава #додому в Києві

Культурний центр ім. Козловського запрошує на незвичний вербатім-спектакль #додому. Враження та атмосфера, яких ви ще не переживали. Тільки не пропустіть!

Замовте квитки вже зараз.

Арт-центр Козловського знайомить з новим форматом постановок

Вербатім-вистава – це оригінальний театральний жанр, в якому матеріалом для постановки є записи інтерв'ю з різними людьми.

Визначивши тему, автор проводить опитування й далі в процесі монтажу народжується драматургічний сценарій. І він повністю відображає як особливості мови, так і невербальні деталі.

Цього разу ви познайомитеся з людьми, які шукають будинок. Їх – 28 чоловік, і всі вони є частиною нашого з вами суспільства. На такому «прямому ефірі» оголиться все: біль, жах, сміх...

Персонажів довгий час «створювали» актори-студенти, вихованці Народного артиста України Богдана Бенюка. Вийшло яскраво та незвично. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на вербатім-спектакль #додому в Києві?

Квитки на вербатім-виставу #додому в Арт-центрі Козловського в Києві можна замовити на сайті Concert.ua. Дивіться також повну афішу Києва.

Інші дати

Схожі події

Головне. коли 14 серпня 19:00, Пт Головне. коли Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Головне. коли Вже не хочу 14 серпня Головне. коли Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 15.08 - 28.08.2020 тітка Чарлея 19 серпня 20:00, Ср тітка Чарлея Одеса, Літній театр від 50 грн. тітка Чарлея Вже не хочу 19 серпня тітка Чарлея Літній театр Придбати Бал на честь короля 14 серпня 20:00, Пт Бал на честь короля Одеса, Літній театр від 50 грн. Бал на честь короля Вже не хочу 14 серпня Бал на честь короля Літній театр Придбати