24-pay-mark Created with Sketch.

Дон Кіхот

від 320 ₴

Про подiю


ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА БАЛЕТ «ДОН КИХОТ»?

1. Насолодитися чудовою балетною постановкою всесвітньо відомого твору.
2. Розкрити собі багатство внутрішнього світу знаменитого идальго.
3. Не відриваючи очей захоплюватися приголомшливою хореографією.

Зустрічайте у Театрі опери та балету – спектакль «Дон Кіхот». Краса рухів, незвичайний сюжет: приходьте та отримайте задоволення від перегляду!

Яскравий персонаж роману Сервантеса неодноразово ставав основним героєм картин, віршів, фільмів. Не став винятком і жанр балету. Після прем'єри в австрійській столиці «Дон Кіхот» не сходить із театральних підмостків світу.

Свої варіанти легендарної історії публіці пропонували багато великих балетмейстерів, серед яких Жан Жорж Новер, Серж Ліфар, Джордж Баланчин та інші.

Безперечно, одним із найпопулярніших є прочитання лібретиста Маріуса Петипа. На його замовлення музику для твору написав Людвіг Мінкус. Головною особливістю постановки стало те, що Дон Кіхот і Санчо Панса «поступилися» першим планом молодятам Кітрі та Базілю.

Сьогодні глядачеві пропонуються різні погляди на знайомий сюжет. Не виняток і одеська досвідчена публіка. Версія, поставлена Одеською оперою, захоплює палкими пристрастями, які раз у раз яскравими спалахами осяють сцену. Багатство музичних фарб, приголомшливі костюми та яскраві прикраси нікого не залишать байдужим.

Чекаємо Вас!

Схожі події

Пригоди Соніка в світі Майнкрафт 16 грудня 16:00, сб Пригоди Соніка в світі Майнкрафт Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 ₴ Пригоди Соніка в світі Майнкрафт Вже не хочу 16 грудня Пригоди Соніка в світі Майнкрафт Одеська обласна філармонія Придбати Лесь Подерв'янський. Новорічне бєзобразіє 02 січня 18:00, вт Лесь Подерв'янський. Новорічне бєзобразіє Київ, Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського від 200 ₴ Лесь Подерв'янський. Новорічне бєзобразіє Вже не хочу 02 січня Лесь Подерв'янський. Новорічне бєзобразіє Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського Придбати Пригоди італійців в Італії 09 грудня 18:00, сб Пригоди італійців в Італії Київ, Центральний будинок офіцерів від 100 ₴ Пригоди італійців в Італії Вже не хочу 09 грудня Пригоди італійців в Італії Центральний будинок офіцерів Придбати За двома зайцями 10.12, 27.12 За двома зайцями Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 ₴ За двома зайцями 10.12, 27.12 За двома зайцями Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати