24-pay-mark Created with Sketch.

Дон Кіхот

від 320 грн.
Обрати квиток

Про подiю


ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА БАЛЕТ «ДОН КИХОТ»?

1. Насолодитися чудовою балетною постановкою всесвітньо відомого твору.
2. Розкрити собі багатство внутрішнього світу знаменитого идальго.
3. Не відриваючи очей захоплюватися приголомшливою хореографією.

Зустрічайте у Театрі опери та балету – спектакль «Дон Кіхот». Краса рухів, незвичайний сюжет: приходьте та отримайте задоволення від перегляду!

Яскравий персонаж роману Сервантеса неодноразово ставав основним героєм картин, віршів, фільмів. Не став винятком і жанр балету. Після прем'єри в австрійській столиці «Дон Кіхот» не сходить із театральних підмостків світу.

Свої варіанти легендарної історії публіці пропонували багато великих балетмейстерів, серед яких Жан Жорж Новер, Серж Ліфар, Джордж Баланчин та інші.

Безперечно, одним із найпопулярніших є прочитання лібретиста Маріуса Петипа. На його замовлення музику для твору написав Людвіг Мінкус. Головною особливістю постановки стало те, що Дон Кіхот і Санчо Панса «поступилися» першим планом молодятам Кітрі та Базілю.

Сьогодні глядачеві пропонуються різні погляди на знайомий сюжет. Не виняток і одеська досвідчена публіка. Версія, поставлена Одеською оперою, захоплює палкими пристрастями, які раз у раз яскравими спалахами осяють сцену. Багатство музичних фарб, приголомшливі костюми та яскраві прикраси нікого не залишать байдужим.

Чекаємо Вас!