Дон Жуан. коктейль

20 вересня 2020, Нд. 19:00
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Подію перенесено на 20.09. За додатковою інформацією прохання звертатися в театр за номером телефону +38 068 940 49 70.

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 22 травня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: Київський театр "Актор"
Контакти організатора: +38 068 940 49 70

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Одна з найочікуваніших прем'єр України!

Герой-коханець, лицемір, або ж просто збоченець? Уже кілька століть великі письменники, поети, а також звичайні графомани не втомлюються переосмислювати загадковий образ легендарного розпусника на ім'я Дон Жуан! Ми теж не втрималися і взяли все саме безрозсудне і комічне з того, що було відомо про це ловеласа, і зварили власний скажений модерновий мікс, який представлять для вас кращі комедійні актори України - Олексій Вертинський, Михайло Кукуюк, Віталіна Біблів, Олександр Ярема, Ганна Кузіна, Катерина Рубашкіна.

Режисер - Максим Голенко

Хочете провести вечір в компанії улюблених акторів і насолодитися їх неповторною грою на сцені? Комедійна постановка про найвідомішого розпусника, де тісно переплітаються ноти сучасності і мольеровские часи. Дон Жуан, хто він насправді? Людина зі збоченою фантазією, герой-коханець або лицемір? У цей вечір, можливо, саме вам вдасться розгадати загадковий образ ловеласа. Приходьте на спектакль «Дон Жуан» в Одесі та отримаєте масу позитиву.

Постановка про великого спокусника - це оригінальна інтерпретація класичного твору, відразу припала до смаку театралам. Приходьте 10 лютого в театр імені Марії Заньковецької, щоб на власні очі побачити гучне дійство, яке приємно здивує блискучою акторською роботою, оригінальним баченням драматургії, незвичайним сценічним рішенням.

Акторський склад:

На сцені для глядача цікаву історію зіграють досвідчені і харизматичні актори: Олексій Вертинський, Олександр Ярема, Михайло Кукуюк, Віталіна Біблів, Анна Кузіна, Катерина Рубашкіна. Жіночий акторський склад - яскрава суміш красивих і талановитих дівчат, яких часто можна побачити в рейтингових телешоу і киносериалах, їх особи не сходять з обкладинок глянцю.

Неперевершена акторська майстерність, вершки сучасного театру, цікавий сюжет і незвичайна подача класичного матеріалу - приходьте, нудно точно не буде. Зробіть собі подарунок - проведіть незабутній вечір в театральному колі.