Дон Жуан

13 червня 2019, Чт. 18:30
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Дон Жуан»?

1. Оперу «Дон Жуан» багато хто називає найбільшою з коли-небудь написаних.
2. Постановка викличе бурю емоцій і подарує яскраві враження.
3. На якийсь час зал і сцена стануть єдиним цілим, захоплюючи глядача в саме серце сюжету.

На сцені Театру опери і балету - знаменита постановка «Дон Жуан». Музика - В. А. Моцарт, лібрето - Лоренцо Так Понте. НЕ пропустіть!

Сюжет опери заснований на давній легенді про зухвалий і сміливий Дон Жуана, любившем жінок і пригоди. До цього колоритного персонажа в різні епохи зверталися поети, композитори і драматурги. Пропонуємо вам перейнятися новою постановкою Юрія Александрова, прем'єра якої відбулася в 2012 році.

Постановка опери «Дон Жуан» - честь і виклик для будь-якої театральної трупи. Знаменитий твір з успіхом ставиться на світових сценах, збираючи повні зали. Опера отримала високу оцінку від настільки шановних критиків як Россіні, Гуно, Вагнер.

Образ Дон Жуана суперечливий. У ньому стикаються честолюбство і безстрашність, бунт проти зашкарублі моральних підвалин і пошук ідеалу. Яким він був, самий харизматичний коханець в історії світової класики? І яке відплата наздогнала героя? Приходьте і знайдіть відповіді на всі свої запитання!

Постановка в 2-х діях.
Тривалість - 3 години 20 хвилин, з антрактом.
Режисер - Юрій Александров.
Ведуть спектакль заслужений працівник культури України Наталія Григор і Сергій Червоних.
Чекаємо Вас!

Схожі події

Трубадур 28 вересня 18:30, Сб Трубадур Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Трубадур Вже не хочу 28 вересня Трубадур Одеський театр Опери та Балету Придбати Кентервільський привид 23 вересня 18:30, Пн Кентервільський привид Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Кентервільський привид Вже не хочу 23 вересня Кентервільський привид Театр музкомедії Придбати За двома зайцями 24 вересня 19:00, Вт За двома зайцями Одеса, Український театр від 40 грн. За двома зайцями Вже не хочу 24 вересня За двома зайцями Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати