24-pay-mark Created with Sketch.

Latexfauna та Антон Тимошенко. Квартирник для ЗСУ

Хочеш добряче допомогти ЗСУ і вигуляти себе? Latexfauna та Антон Тимошенко запрошують тебе на особливу вечірку. Тут тобі буде і стендап, і концерт на відстані витягнутої руки. Вечірка передбачає твоє безпосереднє й неформальне спілкування з Latexfauna і Антоном: тож підходь, балакай, фоткайся, розказуй, як давно ти вже за ними стежиш і скількох друзів підсадив, намагайся запросити на побачення, а раптом вийде… Та головне: бери участь в аукціонах, пригощайся велкам дрінком, заводь нові знайомства, смійся і кайфуй від музики. Гроші з цієї події ідуть на підтримку ЗСУ.

Донать на благодійний фонд "Клан сокола"
https://pb.ua/short?2ZKKR
https://send.monobank.ua/jar/8RdawgdaKW

Артисти

Latexfauna
Latexfauna

Рік заснування – 2015-й

Місто – Київ (Україна)

Мова – українська

Жанр – дрім-поп, інді-поп, синті-поп, інді-рок, фанк-рок, фанк

Склад:
               
  • Дмитро Зезюлін – вокал, автор пісень;
  •            
  • Ілля Случанко – гітара;
  •            
  • Олександр Димань – бас-гітара;
  •            
  • Олександр Мильніков – клавішні (ex-Practical Senses);
  •            
  • Максим Гребінь – барабани.
Саунд-продюсер гурту – Антон Дерев'янко.

Колишні учасники: Костянтин Левицький (гітара).

Історія гурту

Latexfauna – український музичний гурт, що створює композиції у жанрі чилвейв. Групу заснували ще у 2015 році троє студентів Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка – Дмитро Зезюлін, Олександр Димань і Костянтин Левицький. В інституті познайомилися й почали грати поп-рок. Хоча професійною свою творчість на той момент назвати не могли. Згодом між учасниками виникли конфлікти і колектив розпався.

Минуло п’ять років і Дмитро випадково зустрів Олександра. Димань, втомлений від офісної рутини, переконав товариша повернутися до музики. Для Зезюліна це була давня мрія – ще з п’яти років хлопець хотів стати співаком і очолити музичний гурт. Назву обирали таким чином, щоб гуглилась та була яскравою і оригінальною.

Цікаво, що на початку творчого шляху учасники колективу бачили себе представниками культури творчого андеграунду. Музика не приносила суттєвого доходу, тож артисти заробляли в інших сферах. Лідер Latexfauna має значний досвід у рекламній індустрії. Дмитро працював креативним директором, журналістом у «Газеті по-українськи» та у галузі PR. Інші учасники також поєднували музику з роботою. Гітарист Latexfauna Ілля Случанко заснував сервіс прибирання «Чиста Хата». А барабанник Максим Гребінь пов’язаний з ІТ. Навіть у концертні турне друзям доводилося відпрошуватися з основної роботи.

Творчий шлях

Вперше гурт Latexfauna привернув до себе увагу широкої аудиторії шанувальників музики релізом синглу «Аяхуаска». Трек прозвучав у ефірі радіо «Аристократи». За словами Дмитра Зезюліна, саунд пісні пройшов через дев’ять варіантів аранжування. Аж поки Олександр Димань не запропонував ритмічний біт із джембе, що зрештою став основою фінальної версії композиції.

Близько 600 слухачів зібрав виступ гурту на Радіо «Сковорода». А сценічний дебют відбувся у 2016 році на фестивалі «Республіка». Творчість колективу підкорила серця нових фанатів. І вже у жовтні того ж року музиканти провели перший сольний концерт у київському клубі Mezzanine. Репертуар групи налічував на той момент шість треків. У червні 2017 року гурт розпочав співпрацю із лейблом Moon Records та продовжив шлях до широкого визнання і   популярності.

За кілька років колектив від камерних київських концертів перейшов до рівня виступів на сцені Atlas Weekend і всеукраїнських турне. У 2018 році, відкриваючи виступ на фестивалі Belive на «Олімпійському», Дмитро Зезюлін іронічно назвав свій колектив «нікому не нужною київською групою». Втім, лише за місяць до цього Latexfauna вже зібрала свій перший аншлаг на сцені Atlas.

Стиль та розвиток гурту

За 4 роки після релізу дебютного альбому Ajahuaska у 2022 році гурт Latexfauna випускає платівку Senbernar. Альбом одразу назвали найбільш різноманітною роботою колективу. До платівки увійшли як раніше випущені треки, так і шість нових композицій. Гурт присвятив роботу першому директору Latexfauna Богдану Уцесі, якого не стало у 2018 році.

Щодо унікального стилю гурту, варто зазначити, що з появою перших хітів «Серфер» і «Аяхуаска» Latexfauna фактично стали своєрідними амбасадорами суржику в сучасній українській культурі. Автор текстів Дмитро Зезюлін назвав самобутній підхід «естетизацією суржику».

Соціальна активність

Від початку повномасштабного вторгнення музиканти Latexfauna дають багато благодійних концертів як сольно, так і у співпраці з іншими артистами і стендап-коміками. В рамках виступів проводяться аукціони, кошти з яких ідуть на РЕБи, смарт-машини та інші необхідні нашим захисникам та захисницям речі.

Цікаві факти про гурт:

               
  • музика Latexfauna – це завжди подорож у світ ескапізму. У піснях групи оживають далекі галактики, загадкові цивілізації та легендарні постаті. Серед ліричних героїв, народжених уявою Діми Зезюліна, – мужі племені Аяхуаска, античний герой і космічний корабель Одіссей, вікінг і полководець Іван Богун, давньогрецький воїн, дослідник Арктики та бандит із Дикого Заходу;
  •            
  • говорячи про концепцію створення пісень, лідер гурту зазначає: матеріал ні в якому разі не має бути актуальним та злободенним. Творчість повинна залишатися непояснюваною, нелогічною й вільною від зобов’язань – у цьому її суть. Митець нікому нічого не винен, він просто робить те, що приносить йому задоволення.
  •            
  • композиції Latexfauna завжди привертали увагу колег по музичному цеху. Так кавер на хіт Surfer прозвучав у виконані співачки Христини Соловій. А на презентації дебютного альбому гурту були присутні зірки Джамала та Євген Галич.
Найвідоміші відеокліпи колективу:
               
  • Surfer;
  •            
  • Lime;
  •            
  • Doslidnytsya;
  •            
  • BOUNTY;
  •            
  • MASANDRA та інші.
Антон Тимошенко

Антон Тимошенко: один із найбільш відомих і талановитих стендап-коміків України

Антон Тимошенко – зірка українського стендапу родом з Дніпропетровщини, ведучий комедійного радіо-шоу «Гомін Аут», один зі сценаристів «Телебачення Торонто», учасник «Ліги сміху» та двічі переможець «Розсміши коміка», резидент клубу «Підпільний Stand Up» і один з лідерів проєкту Stand Up Time. А ще Антон Тимошенко встигнув дати інтерв’ю відомому американському телеведучому Девіду Леттерману і опинитися (на хвилиночку) в одному випуску з президентом України, на Netflix. У стендапі Антон з 2015 року. Серед центральних тем для жартів – політичні тенденції та події. Розповідає про них комік не просто смішно, але й фахово, адже має освіту політолога. Не обходить увагою автор і гостросоціальної тематики.

«Люди сміються зі смішного»

Так просто і влучно характеризує пошуки тем для своїх жартів Антон Тимошенко. Він уважно стежить за подіями навколо та застосовує до них нестандартний аналіз. Автор поважає гострі жарти на межі. А його філософія у творчості – ніякої цензури, проте – сміх, що не нашкодить, а полегшить життя, дозволить публіці вилити усі емоції в потужний фідбек і таким чином знайти в собі сили іти далі. Так і народжуються яскраві, філігранні жарти, у яких Антон дотепним словом «вишукано б’є» росіян, розповідає про всюдисущих киян або про інструкцію для виготовлення коктейлів Молотова на офіційному YouTube-каналі Ірини Федишин. У будь-якому разі виходить це в Антона Тимошенко круто й невимушено, а публіка цінує і забиває зали на його концертах вщент.

Інші заходи за участю артистів

Підпільні Розгони 27 квітня 19:00, нд Київ, Attic Space Стендап у Рівному: Тимошенко, Жогло, Дзюнько 01 травня 19:00, чт Рівне, Палац Культури Стендап у Львові: Тимошенко, Жогло, Дзюнько 02 травня 19:00, пт Львів, Палац культури залізничників «Рокс» Стендап у Луцьку: Тимошенко, Жогло, Дзюнько 04 травня 18:00, нд Луцьк, Луцький палац культури LATEXFAUNA в КУРЕНІ КОНЦЕРТНІ 08 червня 19:00, нд Київ, KURENI LATEXFAUNA 21 червня 19:00, сб Львів, Тераса !FESTrepublic