24 серпня 2018, Пт. 22:00
Bora Bora by Skybar Київ, Гідропарк, пляж "Молодіжний"
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на вечірку Dop?

1. Це хаус з шипами, трояндами, горілкою і великою кількістю вокалу
2. Dop - це тріо друзів, справжніх хуліганів, фріків сучасної електронної сцени, що вийшли з андеграунд-клубів Франції і стали по праву всесвітньо відомими завдяки своїй унікальній подачі, шоу і live-виступам
3. Протанцювати всю ніч

24.08 dOP (Live / Circus Company) at Bora Bora by Skybar. "DOP - це хаус з шипами, трояндами, горілкою і великою кількістю вокалу." Todd Burns (редактор сайту Resident Advisor).

dOP - це тріо друзів, справжніх хуліганів, фріків сучасної електронної сцени, що вийшли з андеграунд-клубів Франції і стали по праву всесвітньо відомими завдяки своїй унікальній подачі, шоу і live-виступам.

Саме live-виступи і тісна співпраця з такими лейблами, як Supplement Facts, Life and Death Watergate Records і Circus Company забезпечили всесвітнє визнання dOP на світовій арені. Аналогово-електронний мікс, приправлений звуками перкусії, саксофонів і звуками сурм, і, звичайно, насичений вокал з речитативом - відмінна манера і риса подачі французів.

Ми з величезним нетерпінням чекаємо зустрічі з DOP, вперше, в Bora Bora by Skybar в цьому сезоні. Щільний графік гастролей, вічний юнацький максималізм, жарти, любов до своїх фанатів і до вечірок унікально балансуються в творчості тріо.

Local Support: Олег Пантелей (Oleg Chiv), Maxim DJ Kovalevsky

Face Control & Dress Code

Вхід для чоловіків - 400 грн на касі входу! Квитки онлайн 200 грн.