ДОРА

14 листопада 2020, Сб. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 299 грн.
від 299 грн.
Обрати квиток

Галерея

ДОРА у Києві - фото №1 ДОРА у Києві
ДОРА у Києві - фото №2 ДОРА у Києві афіша
ДОРА у Києві - фото №3 ДОРА у Києві квитки
ДОРА у Києві - фото №4 ДОРА у Києві на concert.ua
ДОРА у Києві - фото №5 ДОРА у Києві фото

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за поштою: [email protected]

ДОРА - молода і зухвала кьют-рок-принцеса, яка стала тоненьким голосом нового покоління молодих людей, яким хочеться бути щирими.

Те, про що вона співає, знайоме кожному, а те, як вона це робить, завойовує її треками місця в тисячах плейлистів: пісні Даші - це зворушливі маленькі історії про закоханість, розставання і незручних розмовах.

Уже зовсім скоро Дора вперше виступить в Києві, щоб віч-на-віч зустрітися з усіма вами - і тобі не варто це пропускати.