Доріан Грей

7 травня 2020, Чт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Подію перенесено на 7 травня у зв'язку з карантином. Усі придбані квитки дійсні.

«Портрет Доріана Грея» (англ. The Picture of Dorian Gray) - єдиний роман письменника Оскара Уайльда. Твір принесло автору карколомний успіх і скандальну славу. Сюжет побудований навколо вічно молодого і дуже привабливого аристократа Англії кінця ХIХ ст. Доріана Грея, який обміняв свою душу на дар вічної молодості.

«Душа - жахлива реальність», - писав Оскар Уайльд. У 1990 році композитор Варконі Матіас і письменники-режисери Ас Янош і Гунар Браунке перетворили цю містичну історію з її дикими пристрастями і бурхливої чуттєвістю на шалений мюзикл.

Проблеми, порушені Оскаром Уайльдом в романі, привертають увагу, спонукають до подальших роздумів. Підтвердження цього є численні екранізації твору. Перша з'явилася майже одночасно з появою кінематографа - в 1910 році. Також роман неодноразово інсценували на театральних підмостках різних країн світу, за його мотивами створено мюзикли. Однак, історія не набридає глядачеві і стає все більш актуальною в сучасному суспільстві.

Доріан Грей живе собі на втіху і піддається всім можливим спокусам, яких у нього досить завдяки красі і статусу в суспільстві. Земні задоволення, таємні пороки, небезпечні інтриги надихають і розбурхують свідомість багатьох. Головний герой використовує оточуючих для досягнення повноти чуттєвих відчуттів, підкорює людей завдяки магічному впливу своєї краси. Через такий спосіб життя Доріан втрачає зв'язок з реальністю. У нього стирається розуміння добра і зла, гарного і відразливого, поступово перетворює його на чудовисько і знищує зсередини. Але люди вважали, що така хороша людина не може бути аморальним. Навіть доля зробила йому чудовий подарунок і сталося щось дивне: виповнилося бажання Доріана Грея і його краса не меркнула з роками. Лише тільки на портреті зображувалося все те, що відбувалося з душею Грея.

Інші дати

Схожі події

Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати Севільський цирульник 13 серпня 19:00, Чт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 13 серпня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Перлини світового балету 16 серпня 19:00, Нд Перлини світового балету Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Перлини світового балету Вже не хочу 16 серпня Перлини світового балету Одеський театр Опери та Балету Придбати Естрадне шоу-ревю 12 серпня 20:00, Ср Естрадне шоу-ревю "Атака клоунів" Одеса, Літній театр від 100 грн. Естрадне шоу-ревю Вже не хочу 12 серпня Естрадне шоу-ревю "Атака клоунів" Літній театр Придбати