Дорога без кінця

6 січня 2020, Пн. 19:30
від 110 грн.
від 110 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Дорога без кінця в Києві! Чекаємо вас 2020-01-06 о 19:30 на майданчику Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, Київ.
Ви можете купити квитки на Дорога без кінця на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на виставу «Дорога без кінця»?

1. Спробувати знайти відповіді на прості запитання, що хвилюють кожного.
2. В який раз задуматися над сенсом життя.
3. Розкрити для себе нові грані свого внутрішнього світу.

Театр російської драми ім. Лесі Українки являє моноспектакль «Дорога без кінця». Особливий формат постановки забезпечує максимальний контакт з глядачем і зближує атмосферу камерності в залі. НЕ пропустіть!

Виконавець - Юрій Яковлєв. Разом з талановитим артистом глядачі відправляться в незвичайну подорож. Його метою стануть пошуки шляху до самого себе, в прагненні знайти сенс життя і своє призначення в цьому світі. Здавалося б, такі поширені питання. Але просто знайти на них відповіді?

Моновистава «Дорога без кінця» - це пізнавальна сповідь, одночасно серйозна і весела. Діалог між актором і залом дозволить кожному глядачеві зазирнути в минуле і подумати про майбутнє, обміркувати даний ...

Тривалість вистави - 1 год 25 хвилин.
Чекаємо Вас!