Дорослі читання від книжкового продюсера

14 липня 2020, Вт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Дорослі читання від книжкового продюсера у Києві! Чекаємо на вас 2020-07-14 в 19:00 на локації CARIBBEAN club, Київ.
Ви можете придбати квитки на Дорослі читання від книжкового продюсера на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Дорослі Читання від книжкового продюсера.

Дорослі Читання від книжкового продюсера - новий формат літературних читань для повнолітніх: найвідвертіші уривки з творів класиків та сучасників, зібрані під пустотливою обкладинкою разом з дорослою озвучкою та різноманітним супроводом. У ролі колекціонера еротичної прози та ідейного організатора цього дійства виступає Олена Лазуткіна, відома своїми провокативними літературними проектами.

В цей вечір ти потрапиш в атмосферу красивої еротики, якісного буквенного сексу та шоу фантазій. Серед гостей на сцені ти зустрінеш Миколу Олофінського, Олесю Шляхтич (балет OSDC), Ганну Нікітіну (Dakh Daughters) та інших.

Серед постійних читців заходу Маргарита Січкар, Олександр Онуфрієв, Ксенія Комкова та інші.

Серед текстів ти почуєш уривки з Альманаху Еротичної поезії «Ероніки», Володимира Набокова, Вітю Бревіса, «Історія О» Домініка Орі та інші.

18+. Face-control. Адміністрація залишає за собою право відмовити у відвідуванні заходу особам у нетверезому стані чи за непристойну поведінку.