Статус уточнюється 

Дотепна комедія " Кльов..."

11 квітня 2020, Сб. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Дотепна комедія "Кльов..." Дотепна комедія " Кльов..." у Києві
Дотепна комедія "Кльов..." Дотепна комедія " Кльов..." у Києві афіша
Дотепна комедія "Кльов..." Дотепна комедія " Кльов..." у Києві квитки
Мартіньш Вілсонс Дотепна комедія " Кльов..." у Києві на concert.ua
Арніс Ліцитіс Дотепна комедія " Кльов..." у Києві фото

Про подiю

Дотепна комедія " Кльов..." у Києві! Чекаємо на вас 2020-04-11 в 19:00 на локації Центральний будинок офіцерів, Київ.
Ви можете придбати квитки на Дотепна комедія " Кльов..." на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Дотепна комедія "КЛЬОВ…"

Прем'єра в Києві! Легендарні латвійські актори Мартіньш Вілсонс і Арніс Ліцитіс запрошують на дотепну комедію «КЛЬОВ ...»!

Це розповідь не про те, у кого більше улов, а про долі двох чоловіків. По ходу дії герої про себе, своє життя і свої прагнення дізнаються багато нового, багато такого, про що і не замислювалися до приходу на лід. Відкриття один одним самих себе, можливо, набагато більший улов, ніж кількість спійманої риби... Головні герої Зігмар (Вілсонс Мартіньш) і Яніс (Ліцитіс Арніс) зустрічаються на льоду ввечері, щоб мати змогу відволіктися від життя, жінок і думок про гроші. Гумористична бесіда призводить чоловіків до одкровення - «я не поганий»… Вистава задає важливе питання: «Що ж треба в житті будь-якому серйозному чоловіку?». Чоловіку відкритися, безумовно, важко, але рибалка цьому сприяє.

Улюблені латвійські актори - Арніс Ліцитіс і Мартіньш Вілсонс, як і раніше, неймовірно популярні і продовжують активно зніматися, грати в театрі і їздити на гастролі. Ми знаємо їх з фільмів, вистав, серіалів...

Арніс Ліцитіс - абсолютний рекордсмен Латвії за кількістю зіграних в кіно ролей. Грав в таких фільмах, як «Фаворит», «Мушкетери», «В'язень замку Іф», «Мистецтво жити в Одесі», «Гастролери», «Нероби», «Лісовик», «Точка повернення», «Останній кордон» і ще в багатьох інших проектах, фільмах, виставах.

Мартіньш Вілсонс - актор унікальної долі і харизми, знявся в таких фільмах і серіалах, як «Інтердівчинка», «Фанат», «Морський вовк», «Червона Капела», «Дама в окулярах, з рушницею, в автомобілі», «Золото скіфів»,«Команда Че»,«Спадщина»,«Красиве життя»,«Вальс-бостон» і багатьох інших.

У Латвії спектакль отримав чудові відгуки, особливо від чоловіків. Після вистави вони із задоволенням спілкуються з акторами, просять автографи і фотографуються з героями. На цей спектакль дружини спокійно можуть брати з собою чоловіків, не хвилюючись, що під час вистави вони заснуть)).

Спочатку здавалося, що автор п'єси - чоловік, який препарує дві половинки своєї душі. Після показу з'ясувалося, що автором є Раса Бугавічуте-Пеце, ця її п'єса була поставлена латиською мовою в Лієпайському театрі, де грали два чудових актора. Переклад на російську мову - Мартіньш Вілсонс, його ж і постановка (спільно з Зане Вілсоне). Сценографія Лаури Дішлере, художник по світлу - Харійс Залітіс.

«П'єса просто приголомшлива, ми з Арнісом граємо із задоволенням», - каже Мартіньш Вілсонс.

До зустрічі 11 квітня в театрі - буде КЛЬОВО!!!