Dr. Silina: Здоров’я та сексуальне виховання дівчинки

18 липня 2018, Ср. 18:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 750 грн.
від 750 грн.

Про подiю

Хоч на дворі ХХІ століття і в здорових, розвинутих суспільствах це звичайна справа, ми досі соромимося або не знаємо, як говорити на інтимні теми з власними доньками. Згадайте себе у дитячому чи підлітковому віці. Як ви росли, розвивалися, як змінювалося ваше світосприйняття та тіло. Як з’являлися десятки запитань, на які не знаходились відповіді. Як вас лякали певні фізіологічні зміни у вашому організмі. Як дізнавалися про секс та фізіологію від старших подруг, з фільмів чи книжок. І на скільки було б комфортніше, якби інтимні теми були звичними та буденними вдома, а батьки не соромилися чи не боялися донести до нас всю необхідну інформацію. Мабуть, ви давали собі слово, що у вашій сім’ї все буде інакше, ви говоритимете відверто зі своєю донькою, розказуватимете та пояснюватиме абсолютно все. Та, можливо, не знаєте, як це зробити чи з чого почати?

Саме для цього ми зберемося 18 липня у FEDORIV Hub і обговоримо, як виростити фізично і психічно здорову дівчинку.

Ось що говорить з цього приводу наш спікер Наталія Сіліна: "Дівчинка – маленька жінка від самого народження, але зі своєю особливою гормональною та імунною системою. Щодня я бачу у кожної третьої жінки порушення здоров’я, коріння якого глибоко занурюються у дитинство. Більшість цих станів могло не з’явитися, якби матері дівчинці надали певні знання. Цивілізований світ обрав шлях освіти".

Наталія Сіліна - лікар гінеколог - к.м.н., гінеколог-ендокринолог, керівник напрямку акушерство та гінекологія. Засновниця освітнього проекту Dr.Silina Школа жіночого здоров'я.

Вона розповість про такі важливі питання в житті батьків дівчинки:
- що таке статеве виховання, переваги, родинні застороги;
- етапи гармонійного розвитку дівчинки;
- особливості гігієни дівчинки (на що звертати особливу увагу);
- ранні ознаки порушення здоров'я дівчинки (як своечасно помітити негативні зміни та куди "бігти");
- дорослі відповіді на дитячі запитання про ЦЕ;
- емоційно-тілесну освіченість дівчинки (як сформувати навички особистої безпеки дівчинки та її тіла);
- як почати розмову з донькою про стать, анатомію.

Семінар для батьків дівчаток віком 0-6 років.

Вартість квитка - 750 грн.
Сімейний квиток для двох (двоє батьків чи хтось з батьків) - 1000 грн.

18 липня
18:00
FEDORIV Hub

Схожі події

Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 25 січня 16:00, Пт Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Київ, Fedoriv Hub від 750 грн. Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Вже не хочу 25 січня Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Fedoriv Hub Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 20 квітня 18:00, Сб Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Київ, Chamber Plaza від 490 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 20 квітня Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Chamber Plaza Придбати Майстер-клас публічного виступу «Великі диктатори» Майстер-клас публічного виступу «Великі диктатори» 3 Події Майстер-клас публічного виступу «Великі диктатори» 27.01 - 10.02.2019 Business For Smart Cities 29 січня 10:00, Вт Business For Smart Cities Київ, НСК Олімпійський від 640 грн. Business For Smart Cities Вже не хочу 29 січня Business For Smart Cities НСК Олімпійський Придбати