Дракон

22 грудня 2019, Нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

Філософське театральне шоу «Дракон» на сцені Жовтневого палацу: 22 грудня, Київ.

Постановка «Дракон» – це театральне шоу за мотивами вічно актуальної п'єси Євгенія Шварца від режисера Володимира Горянського.

Чому варто піти на «Дракона»?

1. Причини з першої по п'яту: Володимир Горянський, Олександр Меламуд, Олексій Суханов, Дмитро Ступка, Андрій Джеджула в головних ролях.
2. Вистава «Дракон» йде з минулої осені і щоразу викликає в театральному середовищі бурю емоцій, яка не вщухає ще кілька тижнів.
3. Цю гостросоціальну притчу слід подивитися кожному, хто вірить в значимість існування громадянського суспільства.

«Дракон» – це складносплетений вузол з казкових образів, стародавніх архетипів і аналогій, що лякають.

Спектакль поставлений за однойменною п'єсою Є. Шварца, в якій драматург великими мазками змалював неприємну, але очевидну правду: непротивлення насильству є не меншим злом, ніж саме насильство.

Володимир Горянський (тут і актор і режисер) надав цій думці форму яскравої казки, забезпечив персонажів піснями, а сцену - майстерними декораціями і джаз-бендом.

«Дракон» в кожному з нас страшніше за всіх чудовиськ навколо

Разом з лицарем Ланцелотом ми потрапляємо в місто, який вже кілька століть живе під тиранією Дракона. Частенько хтось буває з'їденим, але, в цілому, городяни вважають життя під владою Дракона не таким вже й поганим.

Наш герой встає на захист городян і намагається звільнити їх, але виявляє, що свобода їм зовсім не потрібна. Вони не можуть і не хочуть жити без піднятої над ними руки з батогом. Де першопричина цієї жорстокості? Якого дракона потрібно вбити, щоб припинити її, - того, що зовні, з іклами і кігтями? Або того, що всередині, з покорою і невтручанням?

Складно повірити, але в спектаклі безліч кумедних моментів і жартів, від яких ви будете реготати до сліз.

Купуйте квиток і приходьте на «Дракона», щоб здивуватися актуальності цієї казкової постановки.

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 3 Події За двома зайцями 9.02 - 20.02.2020 Театр в темряві: 27 лютого 19:00, Чт Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков Київ, Будинок архітектора Немає квитків Театр в темряві: Вже не хочу 27 лютого Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков Будинок архітектора Придбати «Порвали парус. Висоцький» -80% на другий 29 січня 19:00, Ср «Порвали парус. Висоцький» Одеса, Український театр від 180 грн. «Порвали парус. Висоцький» Вже не хочу 29 січня «Порвали парус. Висоцький» Український театр Придбати Бал на честь короля 23 лютого 16:00, Нд Бал на честь короля Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. Бал на честь короля Вже не хочу 23 лютого Бал на честь короля Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати