6 жовтня 2019, Нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Дракон у Києві - фото №1 Дракон у Києві
Дракон у Києві - фото №2 Дракон у Києві афіша
Дракон у Києві - фото №3 Дракон у Києві квитки
Дракон у Києві - фото №4 Дракон у Києві на concert.ua
Дракон у Києві - фото №5 Дракон у Києві фото
Дракон у Києві - фото №6 Дракон у Києві піти
Дракон у Києві - фото №7 Дракон у Києві дивитись

Про подiю

Філософське театральне шоу «Дракон» на сцені Жовтневого палацу: 6 жовтня, Київ.

Про подію

Постановка «Дракон» – це театральне шоу за мотивами вічно актуальної п'єси Євгенія Шварца від режисера Володимира Горянського.

Чому варто піти на «Дракона»?

1. Причини з першої по п'яту: Володимир Горянський, Олександр Меламуд, Олексій Суханов, Дмитро Ступка, Андрій Джеджула в головних ролях.
2. Вистава «Дракон» йде з минулої осені і щоразу викликає в театральному середовищі бурю емоцій, яка не вщухає ще кілька тижнів.
3. Цю гостросоціальну притчу слід подивитися кожному, хто вірить в значимість існування громадянського суспільства.

«Дракон» – це складносплетений вузол з казкових образів, стародавніх архетипів і аналогій, що лякають.

Спектакль поставлений за однойменною п'єсою Є. Шварца, в якій драматург великими мазками змалював неприємну, але очевидну правду: непротивлення насильству є не меншим злом, ніж саме насильство.

Володимир Горянський (тут і актор і режисер) надав цій думці форму яскравої казки, забезпечив персонажів піснями, а сцену - майстерними декораціями і джаз-бендом.

«Дракон» в кожному з нас страшніше за всіх чудовиськ навколо

Разом з лицарем Ланцелотом ми потрапляємо в місто, який вже кілька століть живе під тиранією Дракона. Частенько хтось буває з'їденим, але, в цілому, городяни вважають життя під владою Дракона не таким вже й поганим.

Наш герой встає на захист городян і намагається звільнити їх, але виявляє, що свобода їм зовсім не потрібна. Вони не можуть і не хочуть жити без піднятої над ними руки з батогом. Де першопричина цієї жорстокості? Якого дракона потрібно вбити, щоб припинити її, - того, що зовні, з іклами і кігтями? Або того, що всередині, з покорою і невтручанням?

Складно повірити, але в спектаклі безліч кумедних моментів і жартів, від яких ви будете реготати до сліз.

Купуйте квиток і приходьте на «Дракона», щоб здивуватися актуальності цієї казкової постановки.

Схожі події

Чорний квадрат 21 жовтня 19:00, Пн Чорний квадрат "Наліво від розлуки, на північ від тебе" Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 21 жовтня Чорний квадрат "Наліво від розлуки, на північ від тебе" Український театр Придбати Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 27.10 - 24.11.2019 VLAD. Історія кохання 22 жовтня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 22 жовтня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії Придбати Летюча миша 23 жовтня 18:30, Ср Летюча миша Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Летюча миша Вже не хочу 23 жовтня Летюча миша Театр музкомедії Придбати