Дракоша і зникла зірка. Космічна вікторина

18 липня 2019, Чт. 10:00
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Ексклюзивно в Київському Планетарії!

Повнокупольний фільм «Дракоша і зникла зірка» в доступній і цікавій формі знайомить дітей з сузір'ями північної півкулі неба.

Маленький Дракончик заблукав, подорожуючи в космосі, і йому на допомогу прийшли друзі. Разом з ними Дракоша повертає зниклу Полярну зірку. Під час подорожі на Землі, друзі успішно долають гори Гімалаї, а опинившись у космосі, перемагають небезпечну чорну діру.

БОНУС - повнокупольний фільм Космічна вікторина.

Якщо ви хочете більше дізнатися про наш Сонце, Землю і Місяць або перевірити свої знання - запрошуємо вас взяти участь в нашій космічній вікторині. Як виникли місячні кратери? Чому Місяць світиться? Де Сонце черпає енергію? На ці та інші питання вам допоможе відповісти наша космічна вікторина.

У цій грі кожен стане переможцем, адже всі дізнаються і побачать багато нового.

Схожі події

Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож 21 липня 13:00, Нд Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож Київ, Київський планетарій від 110 грн. Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож Вже не хочу 21 липня Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож Київський планетарій Придбати Фестиваль анімації LINOLEUM 05 вересня 14:00, Чт Фестиваль анімації LINOLEUM Київ, Кинотеатр «Жовтень» від 300 грн. Фестиваль анімації LINOLEUM Вже не хочу 05 вересня Фестиваль анімації LINOLEUM Кинотеатр «Жовтень» Придбати Буремна Планета. Дивовижні супутники 21 липня 16:00, Нд Буремна Планета. Дивовижні супутники Київ, Київський планетарій від 110 грн. Буремна Планета. Дивовижні супутники Вже не хочу 21 липня Буремна Планета. Дивовижні супутники Київський планетарій Придбати Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС 23 липня 15:00, Вт Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Київ, Київський планетарій від 100 грн. Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Вже не хочу 23 липня Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Київський планетарій Придбати