28 лютого 2020, Пт. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 499 грн.
від 499 грн.
Обрати квиток

Галерея

DREZDEN у Києві - фото №1 DREZDEN у Києві
DREZDEN у Києві - фото №2 DREZDEN у Києві афіша

Про подiю

DREZDEN у Києві! Чекаємо на вас 28 лютого о 19:00 в Bel etage.

Чому варто піти на концерт DREZDEN у Києві?

1. Вперше почути DREZDEN у концертному форматі.
2. Оцінити треки з нового альбому.
3. Слухати наживо філософські тексти пісень, сповнені гри слів.

HOT NEWS! DREZDEN випустив альбом «Эдельвейс» і оголошує дату концерту в Києві!

За рік існування в колективу Сергія Міхалка DREZDEN з'явилася велика кількість шанувальників, які з нетерпінням чекали виходу нового альбому та анонсу перших концертів.

І ось сталося: сьогодні музиканти представляють другий студійний альбом «ЭДЕЛЬВЕЙС» і оголошують перші виступи в Білорусі та Україні. 28 лютого на сцені київського Bel Etage Сергій Міхалок вперше представить DREZDEN в концертному форматі. Early bird tickets можна придбати за спеціальною ціною Concert.ua!

До другого альбому DREZDEN «ЭДЕЛЬВЕЙС» увійшло 11 треків. Зведенням і мастерингом альбому займався Віталій Телезін, а запис відбувався на його студії «211» у Києві.

На титульний трек «Эдельвейс» було знято відео. Режисеркою кліпу стала Кароліна Полякова. До речі, перегляди відео «Эдельвейс» наближаються до позначки в 2 мільйони на YouTube.

DREZDEN на сцені Bel etage

DREZDEN – це електронний сплав «The Cure», «Wolfsheim» і Олексія Вишні. Це переосмислення музики «Neue Deutsche Welle» через 40 років. У релізі Сергій Міхалок продовжує традиції дебютного альбому: філософські тексти пісень, сповнені гри слів, таємні сенси яких доведеться розгадувати слухачам. Разом з Сергієм Михалком у записі альбому «Эдельвейс» брали участь Павло Міхалок (клавіші), Алесь-Франтішек Мишкевич (бас), Денис Шуров (барабани) і Павло Величко (гітара).

де купити квитки НА КОНЦЕРТ DREZDEN У КИЄВІ?

Ви можете купити квитки на DREZDEN на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).