Дудук - Душа Абрикосового Дерева

4 травня 2019, Сб. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Дудук - Душа Абрикосового Дерева»?

1. Легендарний вірменський дудук.
2. Етнічна електронна музика.
3. Світлове шоу на 360°.

Колектив KARO створюють неймовірно космічну музику, яка по-справжньому віднесе Вас в космічні світи разом з 3D-проекціями на одному з наймасштабніших куполів у Євпропі.

Музичний проект KARO – це Дмитро Хорошун (KHOSH), Армен Костандян (Armen Kosta) і Євген Москаленко: у кожного з них за плечима успішна сольна кар’єра і вражаюча географія виступів. Недарма KARO називають одними з кращих мультиінструменталістів в Україні та за її межами!Прониклива музика KARO разом з потойбічним світом проекцій Київського Планетарію об’єднались в шоу – «ДУДУК – Душа Абрикосового Дерева».

Програма «ДУДУК – Душа Абрикосового Дерева» не залишить байдужим жодного слухача, адже музичний проект KARO творить енергетично заряджену музику, яка закрадеться в найпотаємніші куточки Вашої душі!

Музично-проекційне шоу «ДУДУК – Душа Абрикосового Дерева» створено в рамках мистецького проекту ARTSpace Київського Планетарію за участі музичного колективу KARO та Eclectic Sound Orchestra.

Продюсер шоу – Сергій Лихоманенко.

Мистецький проект ARTSpaceтм Київського Планетарію представляє музично-проекційне шоу: «ДУДУК – Душа Абрикосового Дерева»

Музичний проект KARO представлять свою авторську програму НАЖИВО:

-Легендарний вірменський дудук.
-Витончений орієнтальний вокал.
-Етнічна електронна музика.-Глибокий біт перкусії.
-Світлове шоу на 360°

Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати Rhythm of the dance 17 вересня 19:00, Вт Rhythm of the dance Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 280 грн. Rhythm of the dance Вже не хочу 17 вересня Rhythm of the dance Одеський театр Опери та Балету Придбати