Дудук - Душа Абрикосового Дерева

4 травня 2019, Сб. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Дудук - Душа Абрикосового Дерева»?

1. Легендарний вірменський дудук.
2. Етнічна електронна музика.
3. Світлове шоу на 360°.

Колектив KARO створюють неймовірно космічну музику, яка по-справжньому віднесе Вас в космічні світи разом з 3D-проекціями на одному з наймасштабніших куполів у Євпропі.

Музичний проект KARO – це Дмитро Хорошун (KHOSH), Армен Костандян (Armen Kosta) і Євген Москаленко: у кожного з них за плечима успішна сольна кар’єра і вражаюча географія виступів. Недарма KARO називають одними з кращих мультиінструменталістів в Україні та за її межами!Прониклива музика KARO разом з потойбічним світом проекцій Київського Планетарію об’єднались в шоу – «ДУДУК – Душа Абрикосового Дерева».

Програма «ДУДУК – Душа Абрикосового Дерева» не залишить байдужим жодного слухача, адже музичний проект KARO творить енергетично заряджену музику, яка закрадеться в найпотаємніші куточки Вашої душі!

Музично-проекційне шоу «ДУДУК – Душа Абрикосового Дерева» створено в рамках мистецького проекту ARTSpace Київського Планетарію за участі музичного колективу KARO та Eclectic Sound Orchestra.

Продюсер шоу – Сергій Лихоманенко.

Мистецький проект ARTSpaceтм Київського Планетарію представляє музично-проекційне шоу: «ДУДУК – Душа Абрикосового Дерева»

Музичний проект KARO представлять свою авторську програму НАЖИВО:

-Легендарний вірменський дудук.
-Витончений орієнтальний вокал.
-Етнічна електронна музика.-Глибокий біт перкусії.
-Світлове шоу на 360°