Подію скасовано
18 березня - 31 травня 2020 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

ДУДУК - Душа Абрикосового Дерева

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Організатор: Київський планетарій
Контакти організатора: https://planet.org.ua/
Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

ДУДУК - Душа Абрикосового Дерева у Києві! Чекаємо на вас 2020-03-18 в 19:30 на локації Київський планетарій, Київ.
Ви можете придбати квитки на ДУДУК - Душа Абрикосового Дерева на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Мистецький проект ARTSpace Київського Планетарію представляє повнокупольне шоу 360°: «ДУДУК – Душа Абрикосового Дерева».
Під яскравими зоряними проекціями на куполі музичний проект KARO представить свою авторську програму НАЖИВО:

  • Легендарний вірменський дудук
  • Витончений орієнтальний вокал
  • Етнічна електронна музика
  • Глибокий біт перкусії
  • Світлове шоу на 360°

Колектив KARO створює неймовірно космічну музику, яка по-справжньому віднесе Вас в космічні світи разом з 3D-проекціями на одному з наймасштабніших куполів у Європі.

Музичний проект KARO – це Дмитро Хорошун (KHOSH), Армен Костандян (Armen Kosta) і Євген Москаленко: у кожного з них за плечима успішна сольна кар’єра і вражаюча географія виступів. Недарма KARO називають одними з кращих мультиінструменталістів в Україні та за її межами!

Прониклива музика KARO разом з потойбічним світом проекцій Київського Планетарію об’єднались в шоу – «ДУДУК – Душа Абрикосового Дерева».

Програма «ДУДУК – Душа Абрикосового Дерева» не залишить байдужим жодного слухача, адже музичний проект KARO творить енергетично заряджену музику, яка закрадеться в найпотаємніші куточки Вашої душі!

Музично-проекційне шоу «ДУДУК – Душа Абрикосового Дерева» створено в рамках мистецького проекту ARTSpace Київського Планетарію за участі музичного колективу KARO та Eclectic Sound Orchestra.