Duetto Concertante

26 жовтня 2019, Сб. 18:00
Кірха Святої Катерини Київ, вул. Лютеранська, 22
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Duetto Concertante у Києві - фото №1 Duetto Concertante у Києві
Duetto Concertante у Києві - фото №2 Duetto Concertante у Києві афіша
Duetto Concertante у Києві - фото №3 Duetto Concertante у Києві квитки

Про подiю

26 жовтня у виконанні знаних музикантів-віртуозів, флейтиста Юрія Шутка та гітариста Андрія Остапенка, звучатиме музика італійських та німецьких композиторів-класиків епохи бароко та романтизму.

Зокрема, барокові сонати німців Георга Фрідріха Генделя та Йогана Себастьяна Баха написані для флейти та клавіру. Але цікавою є й версія для флейти та гітари. Обидва твори вимагають від виконавців яскравої віртуозності. "Для того, щоб осягнути таємниці майстерності барокової імпровізації, мені довелося багато перечитати різноманiтної професійної літератури. Деякі книги, як-от трактат «Досвід настанов гри на поперечній флейті», написаний 1752 року придворним флейтистом пруського короля Фрідріха Великого, Йоганом Йоахімом Кванцом, я зміг дістати аж у Празі 1991 року. Уперше цю працю з німецької російською мовою переклали лише 2013 року в Петербурзі", – зазначає флейтист Юрій Шутко.

Цікаво, що італієць Мауро Джуліані мав титул «придворного камерного віртуоза» при дворі імператриці Марії-Луїзи Австрійської, дружини Наполеона Бонапарта. Серенада Джуліані завершить концерт.

І ще. Магічності дуету музикантів додають унікальні інструменти: японська флейта та німецька гітара. Оцініть їхнє звучання особисто й переконайтесь наживо в атмосферності простору Кірхи Святої Катерини..

Цей концерт зробить особливим ваш осінній вечір!

Андрій ОСТАПЕНКО (гітара)
Юрій ШУТКО (флейта)

Програма:

Г.Ф. Гендель – Соната № 4, ля мінор
Й.С. Бах – Соната № 4, До мажор, BWV 1033
Т. Гауде – Соната, тв. 24
Л. Леньяні – Концертний дует, тв. 23
Ф. Каруллі – Фантазія на теми опери В. Белліні «Пірат», тв. 337
М. Джуліані – Серенада, тв. 127

Схожі події

МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 17 липня 20:00, Пт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 17 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати