24-pay-mark Created with Sketch.

Стендап на Netflix! Максим Албул

25 червня 2023, нд. 17:30-19:30
Центр культури та мистецтва НАУ Київ, Проспект Любомира Гузара, 1
від 50 ₴
від 50 ₴

Про подiю

StandUp Максима Албула «Стендап на Netflix!» у Києві відбудеться 25 червня 2023 року о 17:30 в Центрі культури та мистецтва НАУ.

Чому варто піти на стендап Максима Албула «Стендап на Netflix!» у Києві?

  1. Перспективний український інді-стендап комік.
  2. Масштабна та розмаїта програма концерту.
  3. Нові враження та класний відпочинок у теплій дружній атмосфері.

StandUp Максима Албула «Стендап на Netflix!» у Києві

Максим Албул – молодий та амбітний комік, чия творчість є альтернативною, а тому – дуже цікавою та затребуваною. Максима часто називають «український Долгополов», але сам комік говорить, що Долгополовим бути не хоче, а хоче на Netflix. Чому? – Бо це круто. До того ж там все ще немає українського стендапу. Тому – варто поборотися. Принаймні «інфантильний дурник» у роті Максима (за визначенням самого гумориста) дуже того хоче!

Найкращі жарти від Максима Албула та багато приємних сюрпризів для публіки

25 червня крутий комік презентує масштабне стендап-шоу у півторатисячному залі (дійсно амбітно!) з елементами інтерактиву та імерсивного перформансу. У програмі заходу:
  • 15:30 – благодійний ярмарок (гарна музика, фотозони, маркет одягу та інші цікаві активності);
  • 17:30 – вхід до зали, комедійний розігрів від шалено популярного бойз-бенду «Биті Байдики», виступ незрівнянного Макса. А потім на сцену вийде топовий гуморист, який вперше в Україні на стендап-шоу зібрав 1928 глядачів, волонтер Василь Байдак.
Частину прибутку від концерту буде передано на потреби ЗСУ. Побачимось!

Де купити квитки на стендап Максима Албула «Стендап на Netflix!» у Києві?

Встигніть замовити квитки за кращою ціною на Concert.ua!

Схожі події

Накидони. Боїм, Пілат, Вікоброда 16 червня 19:30, нд Накидони. Боїм, Пілат, Вікоброда Львів, Довгі бурхливі оплески від 200 ₴ Накидони. Боїм, Пілат, Вікоброда Вже не хочу 16 червня Накидони. Боїм, Пілат, Вікоброда Довгі бурхливі оплески Придбати Стендап 8х8 16 червня 16:30, нд Стендап 8х8 Київ, Бочка PUB від 150 ₴ Стендап 8х8 Вже не хочу 16 червня Стендап 8х8 Бочка PUB Придбати Просмажка Володимира Шумко 16 червня 17:30, нд Просмажка Володимира Шумко Київ, K.POINT від 500 ₴ Просмажка Володимира Шумко Вже не хочу 16 червня Просмажка Володимира Шумко K.POINT Придбати Комедійно-Поведінкова Терапія 16 червня 18:00, нд Комедійно-Поведінкова Терапія Київ, KVSK від 250 ₴ Комедійно-Поведінкова Терапія Вже не хочу 16 червня Комедійно-Поведінкова Терапія KVSK Придбати