Два анекдоти на вечерю

14 лютого 2020, Пт. 21:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Два анекдоту на вечерю в Києві! Чекаємо вас 2020-02-14 о 21:00 на майданчику МЦКМ ПУ (Жовтневий палац), Київ.
Ви можете купити квитки на Два анекдоту на вечерю на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Вистава «Два анекдоти на вечерю»

Навесні цього року столичні театрали будуть щиро здивовані оригінальною постановкою, яку шанувальники театру чекають з великим нетерпінням. Іскрометний і зворушливий захід, в якому ролі виконують талановиті актори театру і кіно. Тонка гра артистів перенесе глядача у дивовижний світ різних за сюжетом подій з одним і тим же рішенням.

Про сюжет

Сюжет створений за мотивами двох відомих п'єс Антона Чехова «Ведмідь» і «Визнання». Постановник - український драматург Слава Жила. У головних ролях - знамениті актори театру і кіно, телеведучі: О. Сумська, В. Борисюк, Ю. Горбунов, Л. Ребрик.
Вистава «Два анекдоти на вечерю» в Києві - розповідь про людей, які хоч раз в житті любили. Сцена захопить увагу публіки з перших секунд. Будуть і ніжні одкровення, і сварки, і, звичайно ж, любов. Постановка нікого не залишить байдужим. Приємний присмак романтики і ніжності гарантовані.

Переплетення історій «Ведмідь» і «Визнання».

У п'єсі «Ведмідь» розповідається про вдову, яка сумує за покійним чоловіком. Раптово до молодої дівчини приїжджає власник сусіднього володіння. Чоловік вимагає повернути борги покійного чоловіка. Через тимчасової відсутності прикажчика, бариня просить незваного гостя почекати день-другий. Але сусід влаштовує скандал і вирішує залишитися в будинку, поки не буде повернений борг.
Розгорається неабияка сварка, яка тягне за собою дуель. Не вміючи користуватися зброєю, поміщиця просить гостя навчити її стріляти. А далі події набирають непередбачувані обертів. Між двома скандалістами виникає трепетне почуття закоханості.
Через комедійний текст Чехов намагався донести до читачів найважливішу істину: в житті необхідно цінувати вірність, молодість, енергію і любов. У фіналі глядача очікує сюрприз. Ніхто не знає, чого очікувати від кінцівки історії, яка дивно сплітається з ще однієї відомої драмою письменника «Визнання».

Неодмінно варто замовити квитки на виставу «Два анекдоти на вечерю» в Києві, щоб побачити яскраву постановку, яка подарує веселий настрій та враження. Соковита композиція з акторів змусить публіку співпереживати персонажам. І, можливо, глядач все-таки повірить в те, що шлюби дійсно полягають високо в небі.