Два анекдоту на вечерю

8 листопада 2019, Пт. 19:00
від 1 грн.
від 1 грн.

Про подiю

Іскрометний, тонкий і зворушливий спектакль. В основі його лежать дві одноактні п'єси А.П. Чехова «Ведмідь» і «Пропозиція».

Абсолютно несхожі історії, об'єднані дотепним рішенням і талантом видатних артистів театру і кіно.

«Ведмідь» - історія неймовірна! Коли поміщик Григорій Степанович Смирнов, який приїхав забрати борг у вдови Олени Іванівни Попової, не отримує бажаного, він має намір влаштувати скандал, готовий окупувати її будинок, діставати господиню усіма розумними і нерозумними способами. Але раптом зустрічає таку відсіч, що змушений взятися за справу серйозно. Суперечка цих неймовірно темпераментних, але самотніх людей, видається не розв'язаною. Адже впертістю нікого з них великий геній Чехова обділив. І раптом - посеред нескінченної суперечки виникає "іскра". Любов, кохання. Чим закінчиться - ні за що не вгадаєте!

"Речення". Сюжет цієї п'єси - простий, як і все геніальні жарти Чехова. Сім'я Чубукова (батько і дочка) давно є сусідами з поміщиком Ломова. І, зрозуміло, всі троє, замислюються про «об'єднання капіталів», та тільки Ломов зі своєю підозрілістю, можна навіть сказати параноєю, ніяк не наважувався зробити пропозицію Наталії Степанівні.

Але - чи то вік підійшов, чи то «зірки зійшлися», того ранку Ломов прибуває в село до Чубукова у фраку ... Так-так, по брудній сільській дорозі, в лакових черевиках і білій краватці. По секрету повідомивши батькові майбутньої нареченої про свої наміри і заручившись його згодою, Ломов залишається один на один з Наталею. Але замість того, щоб зробити пропозицію - і почати, нарешті, сімейне життя, Ломов затіває земельні спори з господинею. Ломов, зовсім забувши навіщо приїжджав, хоче піти, щоб уникнути інфаркту. І тут батько повідомляє Наталі, що Ломов приїжджав зовсім не через земельні питання... О боги! Зупинити, повернути! І ось тепер вже Наталя, обережно підбираючи слова, намагається, нарешті, домогтися від кавалера слів любові. Але – знову немає! Так що ж все-таки вийде з цієї непримиренної парочки? Чи почнеться сімейне щастя?.. Відображення таких різних, і в той же час таких схожих персонажів Чехова, глядач знайде дійсно актуальним і сучасним. Комедійний геній, абсолютна чарівність і творчий союз артистів, режисера, художника, композитора – запорука успіху цієї вистави.

У головних ролях:

Олена Іванівна Попова - народна артистка України Ольга Сумська

Григорій Степанович Смернов - заслужений артист України Віталій Борисюк

Іван Васильович Ломов - Юрій Горбунов

Наталія Степанівна Чубукова - Лілія Ребрик

Ведучий, Лука, Степан Степанович Цибухів - заслужений артист України Олексій Вертинський.

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Є місто, яке я бачу уві сні ... 14 липня 19:00, Вт Є місто, яке я бачу уві сні ... Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Є місто, яке я бачу уві сні ... Вже не хочу 14 липня Є місто, яке я бачу уві сні ... Будинок Клоунів Придбати Двоє 25 липня 19:00, Сб Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 25 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Ателла» 18 липня 19:00, Сб Театр «Маски» в комедії «Ателла» Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Театр «Маски» в комедії «Ателла» Вже не хочу 18 липня Театр «Маски» в комедії «Ателла» Будинок Клоунів Придбати