Два анекдоту на вечерю

від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Іскрометний, тонкий і зворушливий спектакль. В основі його лежать дві одноактних п'єси А.П. Чехова «Ведмідь» і «Пропозиція».

Абсолютно несхожі історії, об'єднані дотепним рішенням і талантом видатних артистів театру і кіно.

«Ведмідь» - історія неймовірна! Коли поміщик Григорій Степанович Смирнов, який приїхав забрати борг у вдови Олени Іванівни Попової, не отримує бажаного, він має намір влаштувати скандал, готовий окупувати її будинок, діставати господиню усіма розумними і нерозумними способами. Але раптом зустрічає таку відсіч, що змушений взятися за справу по-справжньому, тому як противиться її грубому чоловічому вподоби Олена Іванівна абсолютно безкомпромісно! Суперечка цих неймовірно темпераментних, але, по суті, жахливо одиноких людей, видається не розв'язаним. Адже впертістю нікого з них великий геній Чехова обділив. Справа ставати таких не було жартом, що, здається, не уникнути справжнісінькою дуелі між героями! ... І раптом - посеред нескінченного спору чоловіки і жінки, виникає та сама іскра. Любов, кохання. Додайте до цього сміховинно-острохарактерного слугу, незвичайне пластичне рішення - і уявіть, яким чином закінчиться це неймовірна подія!

"Речення". Сюжет цієї п'єси - простий, як і все геніальні жарти Чехова. Сім'я Чубукова (батько і дочка) давно є сусідами з поміщиком Ломова. І, зрозуміло, всі троє, замислюються про «об'єднання капіталів», та тільки Ломов зі своєю підозрілістю, можна навіть сказати параноєю, ніяк не наважувався зробити пропозицію Наталії Степанівні.

Але - чи то вік підійшов, чи то «зірки зійшлися», того ранку Ломов прибуває в село до Чубукова у фраку ... Так-так, по брудній сільській дорозі, в лакових черевиках і білій краватці. По секрету повідомивши батькові майбутньої нареченої про свої наміри і заручившись його згодою, Ломов залишається один на один з Наталею. Але замість того, щоб зробити пропозицію - і почати, нарешті, сімейне життя, Ломов затіває земельні спори з господинею. Ви ж уявляєте собі, які діалоги, написані Чеховим про спірному клаптику землі - «волової Лужках»? Дійсно, є що пограти. Скандал! Жах! Ломов, зовсім забувши навіщо приїжджав, хоче піти, щоб уникнути інфаркту. І тут батько повідомляє Наталі, що Ломов приїжджав зовсім не через якихось «Лужков». О боги! Зупинити, повернути! І ось тепер вже Наталя, обережно підбираючи слова, намагається, нарешті, домогтися від кавалера слів любові. Але - знову немає! Жаркий, до хрипоти, суперечка про те, чия ж собака краще - ось що виходить з цього! Так що ж все-таки вийде з цієї непримиренної парочки? Чи почнеться сімейне щастя? ... Відображення таких різних, і в той же час таких схожих персонажів Чехова, глядач знайде дійсно актуальним і сучасним. Комедійний геній, абсолютна чарівність і творчий союз Артистів, режисера, художника, композитора - ось запорука успіху цієї вистави.

У головних ролях:

Олена Іванівна Попова - народна артистка України Ольга Сумська

Григорій Степанович Смернов - заслужений артист України Віталій Борисюк

Іван Васильович Ломов - Юрій Горбунов

Наталія Степанівна Чубукова - Лілія Ребрик

Ведучий, Лука, Степан Степанович Цибухів - заслужений артист України Олексій Вертинський.