24-pay-mark Created with Sketch.

Дванадцять стільців

від 80 грн.

Про подiюДванадцять стільців. Містичний трагіфарс на 2 дії за І. Ільфом та Є. Петровим.

Музика – А. Злотник, лібретто – В. Підгородинський, вірші – А. Вратарев

Остап Бендер з Іполитом Матвійовичем Вороб'яніновим шукають фамільні коштовності, які покійна теща Вороб'янінова сховала в одному зі стільців столового гарнітуру. Паралельно з ними пошуками скарбів займається священик Федір, якому ця страшна таємниця була відкрита на сповіді.
Історія двох аферистів, що пустилися на пошуки діамантів мадам Пєтухової, і досі користується шаленим успіхом у читачів та глядачів. Ім'я Остапа Бендера, великого комбінатора, стало загальним, а сам роман розійшовся на цитати і витримав сотні успішних перевидань та сценічних втілень.
Наш театр вперше звертається до цього матеріалу і, сподіваємося, розставить свої акценти у знайомих та улюблених для всіх текстах. На вас чекають яскрава акторська гра, дотепні ходи, режисерські знахідки, прекрасна музика та .... захоплюючий сюжет. Блиск!
А раптом саме ви сидите на тому ж стільці?!
Присвячено пам'яті народного артиста України Миколи Завгороднього.

Схожі події

Залишатися (не) можна 02 грудня 18:00, пт Залишатися (не) можна Одеса, Український театр від 200 грн. Залишатися (не) можна Вже не хочу 02 грудня Залишатися (не) можна Український театр Придбати Залишатися (не) можна 01 грудня 18:00, чт Залишатися (не) можна Одеса, Український театр від 200 грн. Залишатися (не) можна Вже не хочу 01 грудня Залишатися (не) можна Український театр Придбати Дванадцять стільців 04 грудня 15:00, нд Дванадцять стільців Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 80 грн. Дванадцять стільців Вже не хочу 04 грудня Дванадцять стільців Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати За двома зайцями 02 грудня 18:00, пт За двома зайцями Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 80 грн. За двома зайцями Вже не хочу 02 грудня За двома зайцями Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати