25%

Дванадцять місяців

29 грудня 2019, Нд. 12:00
Театр юного глядача Одеса, вул. Грецька, 48а
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Дванадцять місяців в Одесі! Чекаємо вас 2019-12-29 о 12:00 на майданчику Театр юного глядача, Одеса.
Ви можете купити квитки на Дванадцять місяців на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Дивовижна світла і добра казка, як і належить, переносить вас в якийсь царство - деякий держава. А точніше - королівство.

А ще точніше - в суто сучасний веселий і неймовірний балаган, з несподіваними перетвореннями і ще більш несподіваними подіями. Ну і, звичайно ж, на сцені з'являться звичні дванадцять місяців, але вже зовсім в незвичних обставинах: кожен - зі своїм характером, іноді зі своїми примхами, нерідко з турботами ...

Втім, не будемо переповідати сюжет, а просто нагадаємо, що ця чудова казка Самуїла Маршака була найулюбленішою книжкою мам і тат кожного з тих, хто прийде нині в наш театр, а ще раніше - їх бабусь і дідусів.

Словом, яскраве і іскристе видовище, яке підготував Одеський ТЮГ до Нового року, не випадково задумано автором, режисером і артистами як справжній і незабутнє свято для всіх, хто хоче перетворити на свято кожен день свого життя.

Кожна дитина з 4 років зобов'язаний мати окремий квиток.

Почніть святкувати Новий рік разом з казкою!