Дванадцять місяців

20 січня 2019, Нд. 12:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Дивовижна світла і добра казка, як і належить, переносить вас в якийсь царство - деякий держава. А точніше - королівство.

А ще точніше - в суто сучасний веселий і неймовірний балаган, з несподіваними перетвореннями і ще більш несподіваними подіями. Ну і, звичайно ж, на сцені з'являться звичні дванадцять місяців, але вже зовсім в незвичних обставинах: кожен - зі своїм характером, іноді зі своїми примхами, нерідко з турботами ...

Втім, не будемо переповідати сюжет, а просто нагадаємо, що ця чудова казка Самуїла Маршака була найулюбленішою книжкою мам і тат кожного з тих, хто прийде нині в наш театр, а ще раніше - їх бабусь і дідусів.

Словом, яскраве і іскристе видовище, яке підготував Одеський ТЮГ до Нового року, не випадково задумано автором, режисером і артистами як справжній і незабутнє свято для всіх, хто хоче перетворити на свято кожен день свого життя.

Кожна дитина з 4 років зобов'язаний мати окремий квиток.

Почніть святкувати Новий рік разом з казкою!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 4 Події Німецький цирк Black and White 20.04 - 21.04.2019 Фікси ШОУ. Як ДімДімич став Фіксиком -50% на другий 21 квітня 11:00, Нд Фікси ШОУ. Як ДімДімич став Фіксиком Київ, Центральний будинок офіцерів від 90 грн. Фікси ШОУ. Як ДімДімич став Фіксиком Вже не хочу 21 квітня Фікси ШОУ. Як ДімДімич став Фіксиком Центральний будинок офіцерів Придбати Маленька Баба Яга Маленька Баба Яга 1 Подія Маленька Баба Яга 21.04 - 21.04.2019 Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт 25 травня 11:00, Сб Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 275 грн. Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Вже не хочу 25 травня Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Ботанічний сад ім. Гришка Придбати