24-pay-mark Created with Sketch.

Двоє на гойдалках

1 грудня 2023, пт. 18:30-20:30
від 250 ₴
від 250 ₴

Про подiю


ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ВИСТАВУ «ДВОЄ НА ГОЙДАЛКАХ» ?

  1. Долі людей як на долоні – унікальна вистава, яку глядач проживає разом із героями.
  2. Яскраві образи, у яких хтось може впізнати себе.
  3. Нові враження та поштовх для глибоких роздумів.

ПРОНИКЛИВА ВИСТАВА «ДВОЄ НА ГОЙДАЛКАХ»

Запрошуємо вас на виставу «Двоє на гойдалках»! Незвичайна історія, випадкова зустріч. Проте – невипадкові стосунки? Двоє, що стали близькими людьми, та безжальне місто, у якому кожен – піщинка. Нетривіальна постановка про складне і важливе. Не пропустіть!

Квитки дуже зручно замовити онлайн.

ПРО САМОТНІСТЬ, ЯКА ЗБЛИЖУЄ: ВИСТАВА «ДВОЄ НА ГОЙДАЛКАХ»

Герої історії – чарівна танцівниця Гітель та адвокат Джеррі. Налякані самотністю вони тікають від дзвінків та порожніх квартир… і постійно у своїй свідомості відтворюють фразу «Самотність не знає тиші». Вони починають нове життя, та чи буде в ньому любов?

  • Ролі виконують заслужена артистка України Тетяна Шляхова та заслужений артист України Олексій Зубков.
  • Режисерка – заслужена артистка України Тетяна Аркушенко.
  • Тривалість – 2 години з антрактом.
  • Чекаємо на вас!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ «ДВОЄ НА ГОЙДАЛКАХ» ?

Квитки на виставу «Двоє на гойдалках» можна придбати на сайті Concert.ua онлайн.

Схожі події

На Русалчин Великдень 12.10, 13.10 На Русалчин Великдень Київ, Київський національний академічний театр оперети від 150 ₴ На Русалчин Великдень 12.10, 13.10 На Русалчин Великдень Київський національний академічний театр оперети Придбати Безталанна 26 листопада 19:00, вт Безталанна Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 590 ₴ Безталанна Вже не хочу 26 листопада Безталанна Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Сильні слабкі жінки 18 липня 18:00, чт Сильні слабкі жінки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 280 ₴ Сильні слабкі жінки Вже не хочу 18 липня Сильні слабкі жінки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма 04 жовтня 19:00, пт Конотопська відьма Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 590 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 04 жовтня Конотопська відьма Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати