Двоє, не рахуючи собаки (Історія собаки)

21 червня 2018, Чт. 19:30
від 70 грн.
від 70 грн.

Галерея

Двоє, не рахуючи собаки (Історія собаки) у Києві - фото №1 picture
Двоє, не рахуючи собаки (Історія собаки) у Києві - фото №2 picture
Двоє, не рахуючи собаки (Історія собаки) у Києві - фото №3 picture
Двоє, не рахуючи собаки (Історія собаки) у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу Двоє, не рахуючи собаки (Історія собаки)?

1. Дізнатися, що ж буде з собакою Булькою
2. Співпереживати всім героям постановки
3. Подумати про складність вибору

Запрошуємо вас до Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки на приголомшливу виставу «Двоє, не рахуючи собаки».

Вистава поставлена за п'єсою видатного драматурга Валентина Красногорова «Собака». Дійові особи (їх всього троє) - Чоловік, Жінка і... Собака Булька. Це маленьке віддане створіння в один момент стає всім для залізничника Михайла. Знехтуваний дружиною і дітьми, він бачить в цуценяті єдину відраду і розуміє: в його житті просто більше немає нічого цінного.

Але пустунка-доля і сюди вносить свої корективи: Михайлу - завтра в рейс, а собачку ні з ким залишити. Потрібно терміново вирішувати: робота або улюбленець. Складний вибір для людини, яка знає біль поневірянь. Але підсумок такий: від Бульки потрібно позбавлятися. Чоловік приходить з собакою до притулку для тварин, де знайомиться з черствою і нетовариською, на перший погляд, Жінкою. Але ж вона - теж самотня, а, може одружитися? Або? В голові Чоловіка можуть зароджуватися всілякі плани, але несподівану пропозицію робить якраз Жінка: умертвити собаку.

«Як?!» - крикне розчулений глядач. - «І що ж вирішить Михайло?»

Вистава непроста. У ній ідеалізм зіштовхується з реальністю, звична зона комфорту - вже незатишна.

Творці вистави: Тарас Бенюк, Олександр Шимко, Олексій Вакарчук, Валентина Плавун, Наталія Бурлака, Алла Рибікова.

Ролі виконують: Павло Кільницький, Олена Тополь і Шорена Шонія.

Вистава йде без антракту, тривалість - 1 година.

Інші дати

Схожі події

Лебедине озеро. Раду Поклітару 19 вересня 19:00, Ср Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 19 вересня Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Господин хороший 29 жовтня 19:00, Пн Господин хороший Театр музкомедії, Одеса від 680 грн. Господин хороший Вже не хочу 29 жовтня Господин хороший Театр музкомедії Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Серенада Сонячної долини 21 вересня 19:00, Пт Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Серенада Сонячної долини Вже не хочу 21 вересня Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати