24-pay-mark Created with Sketch.

Двоє оголених чоловіків

22 червня 2023, чт. 18:00-18:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 390 ₴
від 390 ₴

Про подiю


ЧОМУ ВАРТО ПІТИ У ТЕАТР НА ВИСТАВУ «ДВОЄ ОГОЛЕНИХ ЧОЛОВІКІВ»?

  1. Сенсаційна п’єса, що підкорила Париж.
  2. Тонке поєднання комедії й театру абсурду.
  3. Вибух емоцій та незабутні враження від перегляду.

ГУЧНА ПОСТАНОВКА «ДВОЄ ОГОЛЕНИХ ЧОЛОВІКІВ» У ВИКОНАННІ ЗІРОК УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ

Головний бешкетник країни Гарік Корогодський представляє спектакль за п’єсою, що стала справжньою сенсацією паризького театру «Мадлен»! Ролі виконують неймовірні Олексій Вертинський, Людмила Смородіна, Артем Ємцов та Ксенія Вертинська. Режисерка – Ольга Гаврилюк. Співає Маня Корогодська.

БОЖЕВІЛЬНИЙ МІКС КУМЕДНИХ ТА СЕРЙОЗНИХ МОМЕНТІВ

Герої історії – адвокат Ален Крамер та його помічник. І все б нічого, та от одного разу наступає ранок, коли обидва прокидаються водному ліжку абсолютно голі. Розуміння того, що сталося, у обох – нуль. Та коли раптом з’являється дружина Крамера, часу на роздуми не лишається і доводиться викручуватися. Ну а способи для цього чоловіки обирають просто неймовірні. Вистава – просто вогонь! Тут вам і «полуничка», і жарти на грані фолу, і дуже серйозні теми. Та не думайте, що мова піде про гомосексуалізм. Насправді це п’єса про ілюзорність правди… 2015-го року спектакль «Двоє оголених чоловіків» була відзначена премією Мольєра. Вистава 32+.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СПЕКТАКЛЬ «ДВОЄ ОГОЛЕНИХ ЧОЛОВІКІВ»?

Поспішайте обрати зручні місця і замовити квитки на Concert.ua. Слідкуйте за афішею подій на сайті і не пропускайте жодного цікавого івенту!

Схожі події

Hamlet 26 червня 18:00, ср Hamlet Львів, Міський палац культури ім. Г. Хоткевича від 300 ₴ Hamlet Вже не хочу 26 червня Hamlet Міський палац культури ім. Г. Хоткевича Придбати Чарівна лампа Аладдіна 18 липня 17:00, чт Чарівна лампа Аладдіна Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 ₴ Чарівна лампа Аладдіна Вже не хочу 18 липня Чарівна лампа Аладдіна Одеський театр юного глядача Придбати Сильні слабкі жінки 18 липня 18:00, чт Сильні слабкі жінки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 280 ₴ Сильні слабкі жінки Вже не хочу 18 липня Сильні слабкі жінки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Чоловік для Памели 18.07 Чоловік для Памели Одеса, Одеський обласний академічний драматичний театр від 200 ₴ Чоловік для Памели 18.07 Чоловік для Памели Одеський обласний академічний драматичний театр Придбати