24-pay-mark Created with Sketch.

Двоє оголених чоловіків

22 червня 2023, чт. 18:00-18:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 390 ₴
від 390 ₴

Про подiю


ЧОМУ ВАРТО ПІТИ У ТЕАТР НА ВИСТАВУ «ДВОЄ ОГОЛЕНИХ ЧОЛОВІКІВ»?

  1. Сенсаційна п’єса, що підкорила Париж.
  2. Тонке поєднання комедії й театру абсурду.
  3. Вибух емоцій та незабутні враження від перегляду.

ГУЧНА ПОСТАНОВКА «ДВОЄ ОГОЛЕНИХ ЧОЛОВІКІВ» У ВИКОНАННІ ЗІРОК УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ

Головний бешкетник країни Гарік Корогодський представляє спектакль за п’єсою, що стала справжньою сенсацією паризького театру «Мадлен»! Ролі виконують неймовірні Олексій Вертинський, Людмила Смородіна, Артем Ємцов та Ксенія Вертинська. Режисерка – Ольга Гаврилюк. Співає Маня Корогодська.

БОЖЕВІЛЬНИЙ МІКС КУМЕДНИХ ТА СЕРЙОЗНИХ МОМЕНТІВ

Герої історії – адвокат Ален Крамер та його помічник. І все б нічого, та от одного разу наступає ранок, коли обидва прокидаються водному ліжку абсолютно голі. Розуміння того, що сталося, у обох – нуль. Та коли раптом з’являється дружина Крамера, часу на роздуми не лишається і доводиться викручуватися. Ну а способи для цього чоловіки обирають просто неймовірні. Вистава – просто вогонь! Тут вам і «полуничка», і жарти на грані фолу, і дуже серйозні теми. Та не думайте, що мова піде про гомосексуалізм. Насправді це п’єса про ілюзорність правди… 2015-го року спектакль «Двоє оголених чоловіків» була відзначена премією Мольєра. Вистава 32+.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СПЕКТАКЛЬ «ДВОЄ ОГОЛЕНИХ ЧОЛОВІКІВ»?

Поспішайте обрати зручні місця і замовити квитки на Concert.ua. Слідкуйте за афішею подій на сайті і не пропускайте жодного цікавого івенту!

Схожі події

Конотопська відьма 06 липня 19:00, сб Конотопська відьма Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 650 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 06 липня Конотопська відьма Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма 18.06, 12.07 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 18.06, 12.07 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Конотопська відьма 04 жовтня 19:00, пт Конотопська відьма Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 590 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 04 жовтня Конотопська відьма Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Гуцулка Ксеня 24.06 Гуцулка Ксеня Львів, Львівський театр опери та балету від 390 ₴ Гуцулка Ксеня 24.06 Гуцулка Ксеня Львівський театр опери та балету Придбати