Дева Премана і Мітен разом з Мануз і музикантам

18 вересня 2019, Ср. 19:30
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 600 грн.
від 600 грн.

Галерея

Дева Премана і Мітен разом з Мануз і музикантам у Києві - фото №1 Дева Премана і Мітен разом з Мануз і музикантам у Києві
Дева Премана і Мітен разом з Мануз і музикантам у Києві - фото №2 Дева Премана і Мітен разом з Мануз і музикантам у Києві афіша
Дева Премана і Мітен разом з Мануз і музикантам у Києві - фото №3 Дева Премана і Мітен разом з Мануз і музикантам у Києві квитки

Про подiю

Мітен: “Зустрічі КРИЛА МАНТРИ не є концертами у прийнятому розумінні. Ми не бачимо себе артистами або «виконавцями».

Наша музика створена як спільний досвід, щоб полегшити навантаження буденного існування та відкрити двері для більш глибокого, змістовного досвіду медитації. Це все про участь. Співайте! Повторюйте Мантри! Смійтеся! Плачте! Все це є частиною того процесу, коли ми збираємося разом для медитації. Дева: «Спів мантр ніколи не підводить та завжди підносить втомлений дух, незалежно від того, наскільки від’єднаними ми можемо себе почувати. На санскриті «ман» означає розум, а «тра» - бути вільним від. Отже «мантра», у буквальному перекладі, це міст між зайнятим, базікаючим розумом і внутрішнім спокоєм. Це була суть моєї особистої подорожі з музикою та медитацією. Від пісні до тиші.

ЩО КАЖУТЬ ЛЮДИ ПРО ДЕВА ПРЕМАЛ ТА МІТЕНА ШЕР (Яка продовжує виконувати Гаятрі мантру Деви на сцені в Лас-Вегасі): “СУТНІСТЬ (THE ESSENCE) Дева Премал - це мій улюблений альбом для йоги”. Його Святість ДАЛАЙ-ЛАМА: "Гарна, красива музика ...!" (Після того, як Дева та Мітен зіграли для нього приватно.)

ТОНІ РОББІНС: «ПІСНІ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОГО КОХАНОГО (SONGS FOR THE INNER LOVER) Мітена - це палкі та потужні витвори мистецтва». КРІШНА ДАС: «ХРАМ ОПІВНОЧІ (TEMPLE AT MIDNIGHT) - це чудова музична подорож до Любові. Ми не боїмося. Наш шлях освітлюється кожною піснею, що сяє різними кольорами, вказуючи нам дорогу додому ... " ЕКХАРТ ТОЛЛЕ: "Їх музика - це чиста магія ..." ДМ КРІСТІАН НОРСРУП: «ДЕВА - прекрасний музичний дарунок для всього світу, вона одночасно підіймає, радує і лікує».

БРЮС ЛІПТОН, доктор філософських наук: «Пісні Дева Премал заспокоюють душу, створюють протиотруту для сучасного світу високої напруги... потужний рецепт для радості, чиї побічні ефекти включають посилення здоров'я і можливість пожвавити вашу пристрасть до життя».

Одну цікаву річ, яку ми виявили, подорожуючи по світу та насолоджуючись співом з людьми з різних культур, традицій, релігій: коли ми співаємо мантри, ми всі разом входимо в духовний вимір. Це неймовірно, але мантри дуже могутні — вони розчиняють всі поверхневі відмінності, межі, традиції. Ми просто «одне» — одне серце, одна любов «- Miten.

Дева Премал та Мітен назвали тур 2019 року «На Крилах Мантри» та готують приголомшливу програму з кращих пісень, виконаних ними за двадцять років творчості. А також нас чекають абсолютно нові композиції — музиканти щороку радують своїх шанувальників новими шедеврами.

Разом із Дева Премал, Манузом та Мітеном у гурті виступають:

Джобі Бейкер (бас / вокал / клавішні), Ріши (перкусія) і Спенсер Козен (клавішні).

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати Oscar New Year 17 грудня 19:00, Вт Oscar New Year Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 230 грн. Oscar New Year Вже не хочу 17 грудня Oscar New Year Одеський театр Опери та Балету Придбати