24-pay-mark Created with Sketch.

Дюймовонька

від 130 ₴

Про подiю

Прем'єра! Балетний спектакль «Дюймовонька» в Одесі відбудеться в Одеському театрі опери та балету.

Чому варто піти у театр на виставу «Дюймовонька» в Одесі?

  1. Яскраве сучасне прочитання улюбленої казкової історії.
  2. Фантастичне поєднання красивої музики, видовищної хореографії та захопливого сюжету.
  3. Найтепліші спогади та лише приємні враження від вистави.

Спектакль «Дюймовонька» в Одесі

«Дюймовонька» – прекрасний музичний спектакль для всієї родини за мотивами казки видатного датського письменника Ганса Крістіана Андерсена. Автор балету – Юрій Шевченко. Лібрето Миколи Бровченка. У складі творчої групи:
  • диригент-постановник Володимир Врублевський;
  • хореограф-постановник, режисер – заслужений артист України Гаррі Севоян;
  • Хореограф-постановник – народний артист України Віктор Литвинов
  • художниця-постановниця Ганна Іпатьєва;
  • художник зі світла Максим Дєдов.

Занурення у чарівну казку – незабутні емоції для дітей та дорослих

Просто на ваших очах розгорнуться неймовірні пригоди крихітної Дюймовоньки. Тільки уявіть собі: витончена героїня стане не пуанти, побуває у країні Підвіконня, буде кататися на Квітковій Каруселі, відвідає землю Жуків та Ельфів та Ліс Високих Трав. А іще – побуває на показі Високої Жукомоди Від-Жутюр! На шляху Дюймовоньки чатує немало труднощів. Проте всі їх дівчинка подолає та знайде справжнє кохання і щирих друзів. Спеціально для вистави створені ексклюзивні костюми та декорації. Сюжет сповнений доброго гумору та казкової магії. Подаруйте собі свято емоцій та краси! До зустрічі!

Де купити квитки на спектакль «Дюймовонька» в Одесі?

Щоб оформити квитки онлайн, скористайтеся зручним сервісом Concert.ua.

Схожі події

Гуцулка Ксеня 05.03, 12.03 Гуцулка Ксеня Львів, Львівський театр опери та балету від 240 ₴ Гуцулка Ксеня 05.03, 12.03 Гуцулка Ксеня Львівський театр опери та балету Придбати Тривога по-Одеськи 24 лютого 19:00, сб Тривога по-Одеськи Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Тривога по-Одеськи Вже не хочу 24 лютого Тривога по-Одеськи Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Брешемо чисту правду 08 березня 19:00, пт Брешемо чисту правду Київ, Київська Консерваторія від 200 ₴ Брешемо чисту правду Вже не хочу 08 березня Брешемо чисту правду Київська Консерваторія Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати