Дивні люди. 15 діб в холодильнику

17 травня 2019, Пт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

17 травня в малому залі Будинку архітектора відбудеться прем'єра комедійної моновистави «15 діб в холодильнику». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваш вечір і запам'ятається надовго!

У виставі звучить жива авторська музика у виконанні NONCHE.

Вистава є другим сольним моноспектаклем актора театру Артема Новікова. Основою для сценарію послужила вистава «Відверто кажучи». Багато що за минулі 10 років було переосмислено, переписано і подано в сучасній інтерпретації. Тому представляємо Вашій увазі повний апгрейд або «15 діб в холодильнику».

Ми часто згадуємо про свої минулі переживання. Емоції, які ми випробували вперше. Образи, які залишили відбиток в нашій голові. Все це щільно засіло всередині кожного з нас і часом закипає і виривається назовні.

Напевно, тільки завдяки унікальній можливості людини, забувати, прощати. А також з гумором сприймати минулі події. Ми можемо із задоволенням прокручувати ці картинки в нашій голові. І ці картинки будуть радувати і робити нас трішки добрішим.

Цей спектакль в першу чергу для тих, хто пам'ятає ще час без комп'ютерів, телефонів, супер модних гаджетів і т.д. Хто пам'ятає, що таке говорити зізнання в коханні, не користуючись порадами в інтернеті. Для кого подорожник це все ще заміна пластиру, а не звичайна трава. Для кого веселі гірки це був самий екстремальний атракціон в парку. А тим хто не розуміє про що мова, буде вдвічі цікавіше, тому що все це буде подано на сцену самим «Дивним» театром.

Вистава російською мовою


Схожі події

Шопеніана. Кармен-сюїта 26 червня 18:30, Ср Шопеніана. Кармен-сюїта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 60 грн. Шопеніана. Кармен-сюїта Вже не хочу 26 червня Шопеніана. Кармен-сюїта Одеський театр Опери та Балету Придбати Запорожець за Дунаєм 25 червня 18:30, Вт Запорожець за Дунаєм Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Запорожець за Дунаєм Вже не хочу 25 червня Запорожець за Дунаєм Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Topless. Все включено 25 червня 19:30, Вт Чорний квадрат. Topless. Все включено Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Topless. Все включено Вже не хочу 25 червня Чорний квадрат. Topless. Все включено Bel etage Придбати Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати