Дивні люди. 15 діб в холодильнику

17 травня 2019, Пт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

17 травня в малому залі Будинку архітектора відбудеться прем'єра комедійної моновистави «15 діб в холодильнику». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваш вечір і запам'ятається надовго!

У виставі звучить жива авторська музика у виконанні NONCHE.

Вистава є другим сольним моноспектаклем актора театру Артема Новікова. Основою для сценарію послужила вистава «Відверто кажучи». Багато що за минулі 10 років було переосмислено, переписано і подано в сучасній інтерпретації. Тому представляємо Вашій увазі повний апгрейд або «15 діб в холодильнику».

Ми часто згадуємо про свої минулі переживання. Емоції, які ми випробували вперше. Образи, які залишили відбиток в нашій голові. Все це щільно засіло всередині кожного з нас і часом закипає і виривається назовні.

Напевно, тільки завдяки унікальній можливості людини, забувати, прощати. А також з гумором сприймати минулі події. Ми можемо із задоволенням прокручувати ці картинки в нашій голові. І ці картинки будуть радувати і робити нас трішки добрішим.

Цей спектакль в першу чергу для тих, хто пам'ятає ще час без комп'ютерів, телефонів, супер модних гаджетів і т.д. Хто пам'ятає, що таке говорити зізнання в коханні, не користуючись порадами в інтернеті. Для кого подорожник це все ще заміна пластиру, а не звичайна трава. Для кого веселі гірки це був самий екстремальний атракціон в парку. А тим хто не розуміє про що мова, буде вдвічі цікавіше, тому що все це буде подано на сцену самим «Дивним» театром.

Вистава російською мовою


Схожі події

Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020 Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 6 Подiй Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 22.12 - 06.01.2020 Ніч перед Різдвом. Гастролі Одеського театру Музкомедії 50% на другий 17 грудня 19:00, Вт Ніч перед Різдвом. Гастролі Одеського театру Музкомедії Чернігів, Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка від 120 грн. Ніч перед Різдвом. Гастролі Одеського театру Музкомедії Вже не хочу 17 грудня Ніч перед Різдвом. Гастролі Одеського театру Музкомедії Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати VLAD. Історія кохання 17 грудня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 17 грудня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати