21 липня 2019, Нд. 20:30
Горпляж Одеса, провулок Азарова 1
від 290 грн.
від 290 грн.

Галерея

Джаз на пляжі в Одесі - фото №1 Джаз на пляжі в Одесі
Джаз на пляжі в Одесі - фото №2 Джаз на пляжі в Одесі афіша
Джаз на пляжі в Одесі - фото №3 Джаз на пляжі в Одесі квитки
Джаз на пляжі в Одесі - фото №4 Джаз на пляжі в Одесі на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на Джаз на пляжі?

1. Музичний вечір в променях заходу - ідеальний привід провести час з друзями, близькими та подарувати собі шматочок романтики в ряді буднів.
2 Дивовижний проект на пляжі обов'язково оцінять не лише шанувальники джазу, а й ті, хто шукає нових яскравих емоцій.
3. Унікальна програма від "Franckyjazz" з програмою "Besame Mucho" включає найвідоміші хіти італійської, кубинської і мексиканської музики, частина з яких представлена в нестандартній, джазовій обробці. Ключовим визначенням стилю програми стає майстерне переплетіння кількох культур: як мелодики італійської мови з інтонаціями американського джазу в композиції "Tu vuo fa l`Americano", так і англійську мову в супроводі ритмів латині в пісні «Sway».
4. Джаз на центральному пляжі міста Одеси.

Franckyjazz "з програмою" Besame Mucho "включає найвідоміші хіти італійської, кубинської і мексиканської музики, частина з яких представлена в нестандартній, джазовій обробці. Ключовою визначенням стилю програми стає майстерне переплетіння кількох культур: як мелодики італійської мови з інтонаціями американського джазу в композиції "Tu vuo fa lAmericano", так і англійську мову в супроводі ритмів латини в пісні «Sway».

Frankyjazz - команда висококласних музикантів, і неперевершених вокалістів - Віталія Костенко і Маргарити Мелешко! Frankyjazz - володарі премії кращий кавер бенд України 2018 года! Були удостоєні честі стати хедлайнерами Міжнародного Джазового Фестивалю.

За задумом автора ці поєднання пародіювати процес американізації, що охопив більшу частину світу до, але особливо в післявоєнні роки. Уже в 50-60 роки такі хіти як "Volare", "LItaliano", "Besame Mucho" набувають яскраво-виражений джазовий забарвлення. Інтонації цієї музики можна було почути в будь-якій країні.

"Besame Mucho" - легендарні композиції з репертуару Dalida і Toto Cutugno, музика, що звучала в італійському кіно в 50-60-ті роки в джазовій обробці, в поєднанні з хітами з репертуару Nat King Cole і Dean Martin, здатні стати основою цілої серії концертів під назвою «Mafia Jazz» або «Jazz, Slow & Cha-cha-cha» призводять слухачів в епоху, що увійшла в світову історію музики, що період «сплаву» музичних традицій - італійської музики, американської джазу і ритмів латини.

Схожі події

OA FEST 13 вересня 22:00, Пт OA FEST Київ, Secret Place від 300 грн. OA FEST Вже не хочу 13 вересня OA FEST Secret Place Придбати Ляпіс 98 23 липня 20:00, Вт Ляпіс 98 Одеса, Зелений театр від 300 грн. Ляпіс 98 Вже не хочу 23 липня Ляпіс 98 Зелений театр Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019