24-pay-mark Created with Sketch.

Джалапіта. Світ Джа

від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти у театр на виставу «Джалапіта. Світ Джа» в Одесі?

  1. Вражаюча вистава у стилі «манкі-драма».
  2. Незвичайний сюжет із захопливими лініями.
  3. Цікавий виклик для уважного глядача.

Спектакль «Джалапіта. Світ Джа» в Одесі

«Джалапіта. Світ Джа» – вистава за сюрреалістичним твором Емми Андієвської. Це постановка, у якій творчий колектив Театру юного глядача намагається разом із глядачами заглибитися у таємниці світоустрою. Не пропустіть!

Майстерне поєднання жанрів та прийомів, що не лишає байдужих

28 липня глядачі познайомляться з незвичайним героєм на ім’я Джалапіта, який подорожує світом. Його (не) пізнають люди, а він – (не) пізнає людей. І все, що про Джалапіту відомо, – він добрий. У виставі заміксовані елементи фізичного, музичного та імерсивного театру, присутні ознаки фарсу, кабаре, опери та клоунади. Через призму абсурду, суму, сміху та філософії спектакль досліджує сучасний світ та вічне мистецтво. Щодо цих глибоких понять у людства іще залишається багато запитань. Давайте спробуємо знайти на них власні відповіді! У випадку повітряної тривоги гості зможуть перейти до театрального укриття. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Джалапіта. Світ Джа» в Одесі?

Ви можете швидко оформити квитки онлайн на Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 4 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 14 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги : В театрі є укриття на 90 осіб, яких на випадок повітряної тривоги ми пускаємо за 30 хвилин до початку вистави, або під час вистави. Після закінчення повітряної тривоги виставу продовжуємо.