Джаз-квінтет GOOD-DOC. Від блюзу до фанку.

24 квітня 2019, Ср. 19:00
In-Jazz Київ, бульв. Дружби Народів, 1
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Джаз-квінтет GOOD-DOC. Від блюзу до фанку. у Києві - фото №1 Джаз-квінтет GOOD-DOC. Від блюзу до фанку.  у Києві
Джаз-квінтет GOOD-DOC. Від блюзу до фанку. у Києві - фото №2 Джаз-квінтет GOOD-DOC. Від блюзу до фанку.  у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту Джаз-квінтет GOOD-DOC. Від блюзу до фанку?

1. Поринуть у шалений вир емоцій та ритмів гарячої латиноамериканської музики.
2. Насолодитись пристрасним «чорним» блюзом.
3. Отримати прекрасний настрій та задоволення від чудової музики у виконанні професіоналів.

Програма концерту джаз-квінтету «GOOD ;) DOC» дуже різноманітна та цікава, і про це говорить його назва – «Від блюзу до фанку».

Протягом концерту ви почуєте і «чорний» блюз, і гарячу латиноамериканську «Текілу», і джазові стандарти в стилі «кул», і відомі пісні з кінофільмів, і напористі фанкові рифи.

«Ізюминкою» в звучанні колективу є наявність аж двох вокалістів, різних за манерою співу та «подачею». Завдяки вокалу, концерти квінтету більш схожі на джем-сешн, або на клубну вечірку, ніж на «філармонійний» заангажований концерт.

Виступи колективу проходять на «одному диханні», перетворюючи навколишню атмосферу в справжнє свято музики. В колективі грають відомі українські джазові музиканти:

Володимир Копоть (труба) – заслужений артист України, провідний трубач в Україні, викладач по класу труби у Інституті Музики імені Р. Глієра, член української та світової гільдій трубачів, голова та член журі багатьох міжнародних та всеукраїнських музичних конкурсів, учасник та соліст багатьох відомих в Україні та за її межами колективів (гурти «Смерічка», «FunkyUA», біг-бенд Київського театру естради, оркестр солістів Національної радіокомпанії України.

Сергій Цимбал (саксофон, перкусія) – заслужений артист естрадного мистецтва України, один з провідних саксофоністів в Україні, викладач по класу саксофону у Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, композитор та аранжувальник, член журі багатьох музичних конкурсів, учасник та соліст багатьох відомих в Україні та за її межами колективів (гурти «Монетний Двір», «FunkyUA», «Світязь», біг- бенд Київського театру естради, театр пісні Павла Зіброва, оркестр солістів Національної радіокомпанії України та ін.

Олександр Ткачук (клавішні, вокал) – відомий в Україні і світі джазовий піаніст та співак, лауреат міжнародних конкурсів. Багато років працював за кордоном на міжнародних круїзних лініях, співпрацював із всесвітньо відомими джазовими виконавцями та співаками. Має величезний досвід гри у різноманітних колективах, чудово співає та грає на губній гармошці, досконало володіє англійською мовою та її діалектами. Яскравий та неповторний вокал Олександра Ткачука та його віртуозна гра на фортепіано є візитівкою колективу. Євген Левкович (контрабас) – мультиінструменталіст (контрабас, сопілка, акордеон, скрипка, бас-гітара), чудовий джазовий виконавець та імпровізатор, лауреат багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів. Євген працює в оркестрі НАОНІ, а у вільний час захоплюється джазом та із задоволенням співпрацює з різними колективами. Має величезний досвід гри у різноманітних стилях (фолк, джаз, ретро, поп , рок) і є надійним ритмо-гармонічним фундаментом квінтету.


Анатолій Вакулюк (ударні, вокал) – це справжній скарб і талісман джаз-квінтету, бо співаючий барабанщик – це величезна рідкість, як «чорна перлина». Справжній, гарячий та глибокий чоловічий вокал Анатолія заставляє здригатися жіночі серця і розтоплює кригу байдужості у серцях «музичних снобів». Лауреат багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів, досвідчений та універсальний виконавець з багаторічним професійним стажем. Він теж багато років працював у різноманітних інтернаціональних музичних бендах на міжконтинентальних круїзних лініях. Кілька десятків разів перетинав екватор і накопичив досвід спілкування та гри з музикантами різних національностей, рас та культур. Артистична, «заводна» манера гри, чарівний вокал і веселий сценічний образ цього чудового виконавця не залишають жодного шансу слухачам бути байдужими і миттєво захоплюють у шалений вир емоцій та ритмів.

Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019