-30% на другий

Джаз-квінтет GOOD-DOC. Від блюзу до фанку.

24 квітня 2019, Ср. 19:00
In-Jazz Київ, бульв. Дружби Народів, 1
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Джаз-квінтет GOOD-DOC. Від блюзу до фанку. у Києві - фото №1 Джаз-квінтет GOOD-DOC. Від блюзу до фанку.  у Києві
Джаз-квінтет GOOD-DOC. Від блюзу до фанку. у Києві - фото №2 Джаз-квінтет GOOD-DOC. Від блюзу до фанку.  у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту Джаз-квінтет GOOD-DOC. Від блюзу до фанку?

1. Поринуть у шалений вир емоцій та ритмів гарячої латиноамериканської музики.
2. Насолодитись пристрасним «чорним» блюзом.
3. Отримати прекрасний настрій та задоволення від чудової музики у виконанні професіоналів.

Програма концерту джаз-квінтету «GOOD ;) DOC» дуже різноманітна та цікава, і про це говорить його назва – «Від блюзу до фанку».

Протягом концерту ви почуєте і «чорний» блюз, і гарячу латиноамериканську «Текілу», і джазові стандарти в стилі «кул», і відомі пісні з кінофільмів, і напористі фанкові рифи.

«Ізюминкою» в звучанні колективу є наявність аж двох вокалістів, різних за манерою співу та «подачею». Завдяки вокалу, концерти квінтету більш схожі на джем-сешн, або на клубну вечірку, ніж на «філармонійний» заангажований концерт.

Виступи колективу проходять на «одному диханні», перетворюючи навколишню атмосферу в справжнє свято музики. В колективі грають відомі українські джазові музиканти:

Володимир Копоть (труба) – заслужений артист України, провідний трубач в Україні, викладач по класу труби у Інституті Музики імені Р. Глієра, член української та світової гільдій трубачів, голова та член журі багатьох міжнародних та всеукраїнських музичних конкурсів, учасник та соліст багатьох відомих в Україні та за її межами колективів (гурти «Смерічка», «FunkyUA», біг-бенд Київського театру естради, оркестр солістів Національної радіокомпанії України.

Сергій Цимбал (саксофон, перкусія) – заслужений артист естрадного мистецтва України, один з провідних саксофоністів в Україні, викладач по класу саксофону у Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, композитор та аранжувальник, член журі багатьох музичних конкурсів, учасник та соліст багатьох відомих в Україні та за її межами колективів (гурти «Монетний Двір», «FunkyUA», «Світязь», біг- бенд Київського театру естради, театр пісні Павла Зіброва, оркестр солістів Національної радіокомпанії України та ін.

Олександр Ткачук (клавішні, вокал) – відомий в Україні і світі джазовий піаніст та співак, лауреат міжнародних конкурсів. Багато років працював за кордоном на міжнародних круїзних лініях, співпрацював із всесвітньо відомими джазовими виконавцями та співаками. Має величезний досвід гри у різноманітних колективах, чудово співає та грає на губній гармошці, досконало володіє англійською мовою та її діалектами. Яскравий та неповторний вокал Олександра Ткачука та його віртуозна гра на фортепіано є візитівкою колективу. Євген Левкович (контрабас) – мультиінструменталіст (контрабас, сопілка, акордеон, скрипка, бас-гітара), чудовий джазовий виконавець та імпровізатор, лауреат багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів. Євген працює в оркестрі НАОНІ, а у вільний час захоплюється джазом та із задоволенням співпрацює з різними колективами. Має величезний досвід гри у різноманітних стилях (фолк, джаз, ретро, поп , рок) і є надійним ритмо-гармонічним фундаментом квінтету.


Анатолій Вакулюк (ударні, вокал) – це справжній скарб і талісман джаз-квінтету, бо співаючий барабанщик – це величезна рідкість, як «чорна перлина». Справжній, гарячий та глибокий чоловічий вокал Анатолія заставляє здригатися жіночі серця і розтоплює кригу байдужості у серцях «музичних снобів». Лауреат багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів, досвідчений та універсальний виконавець з багаторічним професійним стажем. Він теж багато років працював у різноманітних інтернаціональних музичних бендах на міжконтинентальних круїзних лініях. Кілька десятків разів перетинав екватор і накопичив досвід спілкування та гри з музикантами різних національностей, рас та культур. Артистична, «заводна» манера гри, чарівний вокал і веселий сценічний образ цього чудового виконавця не залишають жодного шансу слухачам бути байдужими і миттєво захоплюють у шалений вир емоцій та ритмів.