24-pay-mark Created with Sketch.

Джаз для дорослих з Олексієм Коганом. Джазуємо до перемоги

1 грудня 2022, чт. 18:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 390 грн.
від 390 грн.

Про подiю

Джаз для дорослих з Олексієм Коганом. Джазуємо до перемоги! у Києві відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2022-12-01 в 18:00 на локації CARIBBEAN club, Київ.
Ви можете придбати квитки на Джаз для дорослих з Олексієм Коганом. Джазуємо до перемоги! на Concert.ua онлайн.1-го грудня «ДЖАЗ ДЛЯ ДОРОСЛИХ» з Олексієм Коганом — можливість пізнати джаз по-новому та відчути його по-справжньому!

Це не просто концерт. Це шоу, у якому Олексій Коган як ведучий та артист майстерно поєднує музику, гумор та неповторну дружню атмосферу.

  • наживо всесвітньо відомі легендарні композиції
  • невигадані історії про особистості джазу від Олексія Когана
  • живі музичні ілюстрації у виконанні колективу Jazz in Kyiv Band
Олексій Коган є видатною особистістю української джазової сцени. Людиною, вклад якої у розвиток музичної культури України та українців важко переоцінити. Він немов хрещений батько українського джазу.
Гості вечора насолоджуються живим виконанням легендарних джазових композицій та дізнаються про історію їхнього створення, про творців, цікаві факти та спогади, випадки з життя джазменів та цілих джаз-бендів.

ДЖАЗУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ!

Схожі події

Latexfauna 03 грудня 18:00, сб Latexfauna Київ, КВЦ PARKOVY від 600 грн. Latexfauna Вже не хочу 03 грудня Latexfauna КВЦ PARKOVY Придбати Музика з фільмів про кохання при свічках 02 грудня 19:00, пт Музика з фільмів про кохання при свічках Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика з фільмів про кохання при свічках Вже не хочу 02 грудня Музика з фільмів про кохання при свічках Будинок архітектора Придбати Latexfauna 02 грудня 18:00, пт Latexfauna Львів, Malevich Concert Arena від 450 грн. Latexfauna Вже не хочу 02 грудня Latexfauna Malevich Concert Arena Придбати DOROFEEVA 02 грудня 18:00, пт DOROFEEVA Київ, Stereo Plaza від 600 грн. DOROFEEVA Вже не хочу 02 грудня DOROFEEVA Stereo Plaza Придбати