Джаз-кабаре. Олег Скрипка & Bedroom Music Orchestra

28 березня 2020, Сб. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 590 грн.
від 590 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Джаз-кабаре. Олег Скрипка & Bedroom Music Orchestra в Києві! Чекаємо вас 2020-03-28 о 19:00 на майданчику CARIBBEAN club, Київ.
Ви можете купити квитки на Джаз-кабаре. Олег Скрипка & Bedroom Music Orchestra на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

28-го березня Олег Скрипка і Bedroom Music Orchestra представляють програму ДЖАЗ-КАБАРЕ!
У складі музиканти-віртуози - «ВВ», «Діти Фіделя», «Pokaz Trio» - майстри різних жанрів і стилів, що робить їх музику строкатою, яскравою і цікавою.
Драйвовий серце проекту - український артист - Олег Скрипка.
Легендарний музикант, вокаліст, композитор відомий своїми проектами «ВВ», Le Grand Orhestra, джаз-кабаре Zabava, DJ O'Skrypka.
Цього разу його колаборація з Bedroom Music Orchestra створила новий музичний прецедент. Улюблені пісні, переплетені з сучасними ритмами, ретро-звучанням, рідкісним в Україні електро-свінгом. Це потрібно чути!
Caribbean Club Concert-Hall запросив артистів дати єдиний концерт в Києві і живцем презентувати нову програму, нове звучання української музики.
На концерті з'єднаються кілька жанрів, а в центрі перформансу - якісна музика і гарний настрій.
У складі проекту:
Олег Скрипка - вокал
Андрій Показ - клавішні
Мирослав П'ятники - труба
Арсен Одабашян - гітара
Євген Мирмир - бас-гітара
Даніель Кастро - перкусія
Олександр Лебеденко - ударні
Олег Скрипка та Bedroom Music Orchestra представять джаз-кабаре як синтез улюблених відомих пісень, свінгу, французького шансону, ретро-кабаре.