18 серпня 2019, Нд. 20:30
Горпляж Одеса, провулок Азарова 1
від 290 грн.
від 290 грн.

Галерея

Джаз на пляжі в Одесі - фото №1 Джаз на пляжі в Одесі
Джаз на пляжі в Одесі - фото №2 Джаз на пляжі в Одесі афіша
Джаз на пляжі в Одесі - фото №3 Джаз на пляжі в Одесі квитки

Про подiю

Чому варто піти на Джаз на пляжі?

1. Музичний вечір в променях заходу - ідеальний привід провести час з друзями, близькими та подарувати собі шматочок романтики в ряді буднів.
2. Дивовижний проект на пляжі обов'язково оцінять не лише шанувальники джазу, а й ті, хто шукає нових яскравих емоцій.
3. Джаз біля моря на центральному пляжі міста Одеси.

Kyiv Rhythm Kings - Нагадують слухачеві про те яким веселим був джаз в 30-і роки, в епоху біг бендів та великої депресії.

Джаз про який так багато сказано в кінематографі, книгах, і навіть комп'ютерних іграх. Програма KRK занурить вас у світ розваг приправленою естетикою 30-50-х годов.Страйд, Свінг, Блюз, все це лише мала частина смакових інгредієнтів, якими насичено джазове блюдо від кращих кухарів, Нового Орлеана, Чикаго і Нью Йорка.

До складу KRK входять одні з кращих музикантів зі всієї України, які до того ж стилістично витримують свою подачу, щоб донести до вас дух того безтурботного часу. Цей джаз підкорює всіх, від самих юних слухачів, до старшого покоління.

Схожі події

Гра Престолів: Всі сезони 19 серпня 19:00, Пн Гра Престолів: Всі сезони Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Гра Престолів: Всі сезони Вже не хочу 19 серпня Гра Престолів: Всі сезони Одеський театр Опери та Балету Придбати Один в Каное. Великий літній концерт 31 серпня 19:00, Сб Один в Каное. Великий літній концерт Київ, D12 від 350 грн. Один в Каное. Великий літній концерт Вже не хочу 31 серпня Один в Каное. Великий літній концерт D12 Придбати Один в Каное. Великий літній концерт 19 серпня 19:00, Пн Один в Каное. Великий літній концерт Одеса, Зелений театр від 250 грн. Один в Каное. Великий літній концерт Вже не хочу 19 серпня Один в Каное. Великий літній концерт Зелений театр Придбати Monatik 23 серпня 23 серпня 22:00, Пт Monatik 23 серпня Одеса, Нічний клуб Ibiza від 400 грн. Monatik 23 серпня Вже не хочу 23 серпня Monatik 23 серпня Нічний клуб Ibiza Придбати