Джаз на пляжі

30 серпня 2019, Пт. 20:30
Горпляж Одеса, провулок Азарова 1
від 290 грн.
від 290 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Джаз на пляжі?

1. Музичний вечір в променях заходу - ідеальний привід провести час з друзями, близькими та подарувати собі шматочок романтики в ряді буднів.
2. Дивовижний проект на пляжі обов'язково оцінять не лише шанувальники джазу, а й ті, хто шукає нових яскравих емоцій.
3. Унікальна історична програма від Tompsons Band '' Екскурс в джаз '' - з самого початку 20-го століття і до наших днів.

Джаз біля моря на центральному пляжі міста Одеси.

Вперше в Україні джаз на пляжі Чорного моря. Музичний вечір в променях заходу - ідеальний привід провести час з друзями, близькими та подарувати собі шматочок романтики в ряді буднів. Любіть живу музику, захоплюєтеся легендами джазової епохи, небайдужі до запальних танцювальних ритмів? - Саме для вас створений проект «Джаз на пляжі». Віртуозне виконання, чарівний вокал і природна розкіш перетворюють «Джаз на пляжі» в просто казкове проведення часу. Унікальна історична програма від Tompsons Band '' Екскурс в джаз '' - з самого початку 20-го століття і до наших днів.

Закривати літній сезон джазу на березі Чорного моря буде талановитий колектив з Києва '' Tompsons Band '' - це колектив з 5 життєрадісних людей з Києва, яких об'єднує любов до музики, творчості, концертам і один одному. За 5 років існування групи, колектив дав понад 600 виступів на майданчиках як в Україні, так і за її межами, займав призові місця на різних конкурсах і фестивалях.