25 серпня 2019, Нд. 20:30
Горпляж Одеса, провулок Азарова 1
від 290 грн.
від 290 грн.
Обрати квиток

Галерея

Джаз на пляжі в Одесі - фото №1 Джаз на пляжі в Одесі
Джаз на пляжі в Одесі - фото №2 Джаз на пляжі в Одесі афіша
Джаз на пляжі в Одесі - фото №3 Джаз на пляжі в Одесі квитки
Джаз на пляжі в Одесі - фото №4 Джаз на пляжі в Одесі на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на Джаз на пляжі?

1. Музичний вечір в променях заходу - ідеальний привід провести час з друзями, близькими та подарувати собі шматочок романтики в ряді буднів.
2. Дивовижний проект на пляжі обов'язково оцінять не лише шанувальники джазу, а й ті, хто шукає нових яскравих емоцій.
3. Унікальна програма від "Pokaz & Friends" включає найвідоміші композиції таких легенд джазу, як Nina Simone, Aretha Franklin, Ray Charles, Bill Withers.

У цей вечір своїм виступом нас буде радувати група Pokaz & Friends - інтелігентний джазово-фанковий кавер проект, до складу якого входять відомі в усій Україні і далеко за її межами молоді музиканти:
Анастасія Показ - вокал
Андрій Показ - клавішні
Яків Тарунцов- ударні
Євген Мирмир - бас
Мирослав П'ятники - труба

У їх виконанні ви почуєте найвідоміші композиції таких джазових легенд, як Nina Simone, Aretha Franklin, Ray Charles, Bill Withers в новому прочитанні, ну а після заходу сонця, влаштуємо танці під зоряним небом. У цей вечір можна буде не тільки послухати музику, а й потанцювати.

Віртуозне виконання, чарівний вокал і природна розкіш перетворюють «Джаз на пляжі» в просто казкове проведення часу. Унікальна історична програма від "Pokaz & Friends 'джазові хіти і авторські композиції. Майстерно підібрана програма задовольнить смаки як витончених музичних гурманів, так і відчайдушних гедоністів.