Джаз на терасі. Ruslan Egorov Quartet

23 серпня 2019, Пт. 19:00
D12 Київ, вул. Десятинна, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Джаз на терасі. Ruslan Egorov Quartet у Києві - фото №1 picture
Джаз на терасі. Ruslan Egorov Quartet у Києві - фото №2 picture
Джаз на терасі. Ruslan Egorov Quartet у Києві - фото №3 picture
Джаз на терасі. Ruslan Egorov Quartet у Києві - фото №4 picture
Джаз на терасі. Ruslan Egorov Quartet у Києві - фото №5 picture
Джаз на терасі. Ruslan Egorov Quartet у Києві - фото №6 picture
Джаз на терасі. Ruslan Egorov Quartet у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Ввечері 23 серпня запрошуємо вас слухати хіти босанова і авторські пісні квартету Руслана Єгорова на мальовничій терасі «Всі. Свої»!

Bossa nova можна перевести як «нова фішка», «новий стиль». З'явившись в багатому районі Ріо, босанова була сумішшю традиційних ритмів бразильської самби і класичного американського джазу, і виконувалася переважно на закритих приватних концертах. Незабаром новий стиль став настільки популярний, що переступив пороги домашніх концертів багатіїв і оселився в клубах, арт-кафе і на вулицях бразильських міст.
На концерті ви почуєте такі хіти, як "I Concentrate", "In Summer", "That's All", "Se Todos Fossem", "Maracangalha", "Watch What Happens", "Besame Mucho" а також авторські композиції квартету Руслана Єгорова. Квартет Руслана Єгорова об'єднав в собі кращих джазових музикантів України. Залишаючись вірними традиціям, вони аранжують класичні джазові твори під своє оригінальне виконання.

Кожен з учасників квартету - унікальний музикант з багатою історією і послужним списком:
Руслан Єгоров (клавішні, вокал) учасник безлічі джазових проектів, виступав на фестивалі-конкурсі «Додж» (номінація «Кращий джазовий вокал»), Alfa Jazz, Chernigiv Jazz Open.
Денніс Аду (труба) один з кращих джазових трубачів України, грає в багатьох джазових колективах. Виступав на таких фестивалях, як «Millau en Jazz» (Франція), «Fel du Sher» (Франція), «Jazz a Vienn» (Відень), «Джаз Коктебель», «Alfa Jazz Fest».
Микола Кістеньов (контрабас, бас-гітара) крім квартету Руслана Єгорова працює в музичних колективах Pianoboy Дмитра Шурова, Urban Gypsy, проект Івана Дорна dornabanda і з дуетом Anna-Maria.
Павло Галицький (барабани) за час кар'єри Павло грав у трьох десятках проектів разом з українськими і зарубіжними джазменами, брав участь в фестивалях Alfa Jazz Fest, Jazz In Kiev, Koktebel Jazz Fest.

Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати