Джаз рояль на пляжі

20 серпня 2019, Вт. 20:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)

Галерея

Джаз рояль на пляжі у Києві - фото №1 picture
Джаз рояль на пляжі у Києві - фото №2 picture
Джаз рояль на пляжі у Києві - фото №3 picture
Джаз рояль на пляжі у Києві - фото №4 picture
Джаз рояль на пляжі у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Андрій Соловйов і його джаз-банда розфарбують Ваш вечір джазовими фарбами. Концерт, де головний інструмент саме рояль! Він задає тон і настрій, його звучання ллється майже безперервно!
Музика від початку XX століття і до сьогоднішніх днів. Справжній атмосферний джаз. Авторська музика Андрія, композиції , які співали Елла Фіцдеральд, Тоні Беннет, Нет Кін Коул, Етта Джеймс та багато інших видатних світових зірок. Прекрасне віртуозне володіння інструментом, найвідоміші джазові хіти переплетені з авторськими композиціями Андрія; енергія, яка б'є через край; дотепне і веселе спілкування з публікою; інтерактиви та несподівані музичні повороти - все це і навіть більше чекає Вас 20-го серпня на пляжі ЮБК.

Андрій Соловйов - талановитий піаніст, композитор, аранжувальник . Створює музику в жанрах pop jazz, lounge, soft piano. Автор музики до анімаційного кіно та театральних постановок, бенд лідер багатьох музичних проектів, музичний керівник театральних постановок.
«Моє натхнення - це моя сім’я» каже Андрій. У Андрія велика сім’я - дружина, та троє доньок, які також пов`язані з музикою.
Концерти Андрія - це зажди гарний настрій, живе спілкування та феєрія музичних емоцій.

Всі учасники концерту - відомі молоді українські музиканти, які працюють з багатьма зірками шоу-бізнесу. Всі вони - яскраві і талановиті особистості, які разом створять на сцені чудовий ансамбль музичних професіоналів - SOLOVIOV BAND.

Схожі події

Один в Каное. Великий літній концерт 31 серпня 19:00, Сб Один в Каное. Великий літній концерт Київ, D12 від 350 грн. Один в Каное. Великий літній концерт Вже не хочу 31 серпня Один в Каное. Великий літній концерт D12 Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 6 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 24.08 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 14 вересня 20:30, Сб MONATIK Love It РИТМ ТУР Запоріжжя, Славутич-Арена від 399 грн. MONATIK Love It РИТМ ТУР Вже не хочу 14 вересня MONATIK Love It РИТМ ТУР Славутич-Арена Придбати