Джаз рояль на пляжі

20 серпня 2019, Вт. 20:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)

Галерея

Джаз рояль на пляжі у Києві - фото №1 picture
Джаз рояль на пляжі у Києві - фото №2 picture
Джаз рояль на пляжі у Києві - фото №3 picture
Джаз рояль на пляжі у Києві - фото №4 picture
Джаз рояль на пляжі у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Андрій Соловйов і його джаз-банда розфарбують Ваш вечір джазовими фарбами. Концерт, де головний інструмент саме рояль! Він задає тон і настрій, його звучання ллється майже безперервно!
Музика від початку XX століття і до сьогоднішніх днів. Справжній атмосферний джаз. Авторська музика Андрія, композиції , які співали Елла Фіцдеральд, Тоні Беннет, Нет Кін Коул, Етта Джеймс та багато інших видатних світових зірок. Прекрасне віртуозне володіння інструментом, найвідоміші джазові хіти переплетені з авторськими композиціями Андрія; енергія, яка б'є через край; дотепне і веселе спілкування з публікою; інтерактиви та несподівані музичні повороти - все це і навіть більше чекає Вас 20-го серпня на пляжі ЮБК.

Андрій Соловйов - талановитий піаніст, композитор, аранжувальник . Створює музику в жанрах pop jazz, lounge, soft piano. Автор музики до анімаційного кіно та театральних постановок, бенд лідер багатьох музичних проектів, музичний керівник театральних постановок.
«Моє натхнення - це моя сім’я» каже Андрій. У Андрія велика сім’я - дружина, та троє доньок, які також пов`язані з музикою.
Концерти Андрія - це зажди гарний настрій, живе спілкування та феєрія музичних емоцій.

Всі учасники концерту - відомі молоді українські музиканти, які працюють з багатьма зірками шоу-бізнесу. Всі вони - яскраві і талановиті особистості, які разом створять на сцені чудовий ансамбль музичних професіоналів - SOLOVIOV BAND.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 14 червня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 150 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 14 червня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати