Подію скасовано
28 вересня 2019, Сб. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 100 грн.
від 100 грн.

Джазова опера «Поргі та Бесс»

Про подiю

Чому ви маєте відвідати оперу «Поргі та Бесс» у виконанні Opéra HUB?

1. Любов – найпрекрасніше почуття на світі! Ви маєте шанс наповнити серце цим почуттям – опера «Поргі та Бесс» про незвичайну любов інваліда Поргі і красуні Бесс. Ця зворушлива історія не залишить вас осторонь.
2. Продовжуючи тему любові: як давно твій хлопець запрошував тебе в театр або деінде? Можеш вважати це знаком долі – годі чекати, час брати усе в свої руки! Купуй квитки і вам буде гарантований незабутній вечір, присвячений коханню!
3. Музичний матеріал, обраний композитором Джорджом Гершвіном для створення опери – різноманітний, заснований на джазових і блюзових мотивах, афроамериканському фольклорі та імпровізації. Тож це не звичайна опера, де звучить класична музика, як ми з вами звикли. Це дещо цікавіше ;)

«Поргі та Бесс» – опера Джорджа Гершвіна в чотирьох актах і дев'яти картинах. Вперше була поставлена в 1935 році. Спершу не користувалася великим успіхом, але з 1950-х років почала завойовувати широку популярність в США, а згодом і в усьому світі.

Опера «Поргі і Бесс» – одна з вершин творчості Джорджа Гершвіна. Зовсім скоро ви зможете побачити концертну постановку опери у виконанні Opéra HUB у нашому Urban Music Hall!

Виконавці вокальних партій:
• Поргі – Су Жуй
• Бесс – Катерина Мись
• Кроун – Олександр Фочук
• Спортінг Лайф – Михайло Газін
• Сирина – Аліна Черкасова
• Клара – Альона Любавіна

Інструменталісти:
• Андрій Турбінський – фортепіано
• Катерина Коршомна – скрипка
• Михаїл Ксіда – кларнет, саксофон

Лекцію веде культуролог Михайло Козаков

Опера виконується російською мовою

Схожі події

Лекція Ліз Бурбо «Психосоматика. Хвороба - подарунок або покарання? » Он-лайн лекция 02 квітня 19:00, Чт Лекція Ліз Бурбо «Психосоматика. Хвороба - подарунок або покарання? » Київ, МЦКМ (Жовтневий палац). Зал «OСTOBER HALL» від 600 грн. Лекція Ліз Бурбо «Психосоматика. Хвороба - подарунок або покарання? » Вже не хочу 02 квітня Лекція Ліз Бурбо «Психосоматика. Хвороба - подарунок або покарання? » МЦКМ (Жовтневий палац). Зал «OСTOBER HALL» Придбати Грандіозна ЗСЖ конференція 2020 СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 04 квітня 14:00, Сб Грандіозна ЗСЖ конференція 2020 Одеса, Концерт хол Одеса від 650 грн. Грандіозна ЗСЖ конференція 2020 Вже не хочу 04 квітня Грандіозна ЗСЖ конференція 2020 Концерт хол Одеса Придбати Shatyrko Forum СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 08 квітня 10:00, Ср Shatyrko Forum Київ, FEDORIV HUB від 3500 грн. Shatyrko Forum Вже не хочу 08 квітня Shatyrko Forum FEDORIV HUB Придбати Дикун змінив мистецтво ХХ століття Подію перенесено 22 квітня 19:00, Ср Дикун змінив мистецтво ХХ століття Київ, Будинок архітектора від 200 грн. Дикун змінив мистецтво ХХ століття Вже не хочу 22 квітня Дикун змінив мистецтво ХХ століття Будинок архітектора Придбати