Подію скасовано

Джазова опера «Поргі та Бесс»

28 вересня 2019, Сб. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому ви маєте відвідати оперу «Поргі та Бесс» у виконанні Opéra HUB?

1. Любов – найпрекрасніше почуття на світі! Ви маєте шанс наповнити серце цим почуттям – опера «Поргі та Бесс» про незвичайну любов інваліда Поргі і красуні Бесс. Ця зворушлива історія не залишить вас осторонь.
2. Продовжуючи тему любові: як давно твій хлопець запрошував тебе в театр або деінде? Можеш вважати це знаком долі – годі чекати, час брати усе в свої руки! Купуй квитки і вам буде гарантований незабутній вечір, присвячений коханню!
3. Музичний матеріал, обраний композитором Джорджом Гершвіном для створення опери – різноманітний, заснований на джазових і блюзових мотивах, афроамериканському фольклорі та імпровізації. Тож це не звичайна опера, де звучить класична музика, як ми з вами звикли. Це дещо цікавіше ;)

«Поргі та Бесс» – опера Джорджа Гершвіна в чотирьох актах і дев'яти картинах. Вперше була поставлена в 1935 році. Спершу не користувалася великим успіхом, але з 1950-х років почала завойовувати широку популярність в США, а згодом і в усьому світі.

Опера «Поргі і Бесс» – одна з вершин творчості Джорджа Гершвіна. Зовсім скоро ви зможете побачити концертну постановку опери у виконанні Opéra HUB у нашому Urban Music Hall!

Виконавці вокальних партій:
• Поргі – Су Жуй
• Бесс – Катерина Мись
• Кроун – Олександр Фочук
• Спортінг Лайф – Михайло Газін
• Сирина – Аліна Черкасова
• Клара – Альона Любавіна

Інструменталісти:
• Андрій Турбінський – фортепіано
• Катерина Коршомна – скрипка
• Михаїл Ксіда – кларнет, саксофон

Лекцію веде культуролог Михайло Козаков

Опера виконується російською мовою

Схожі події

Олег Торсунов 19 січня 18:00, Нд Олег Торсунов Одеса, Концерт хол Одеса від 400 грн. Олег Торсунов Вже не хочу 19 січня Олег Торсунов Концерт хол Одеса Придбати Іцхак Пінтосевич. Мислення переможця. 17 листопада 10:00, Нд Іцхак Пінтосевич. Мислення переможця. Одеса, Банкетний Дім Ренесанс. Срібна зала від 1300 грн. Іцхак Пінтосевич. Мислення переможця. Вже не хочу 17 листопада Іцхак Пінтосевич. Мислення переможця. Банкетний Дім Ренесанс. Срібна зала Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 21 листопада 19:00, Чт Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Дніпро, Menorah Grand Hall від 390 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 21 листопада Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Menorah Grand Hall Придбати Чоловік. Керівництво користувача. 12 грудня 19:00, Чт Чоловік. Керівництво користувача. Одеса, Банкетний Дім Ренесанс. Срібна зала від 490 грн. Чоловік. Керівництво користувача. Вже не хочу 12 грудня Чоловік. Керівництво користувача. Банкетний Дім Ренесанс. Срібна зала Придбати