24-pay-mark Created with Sketch.

Джазовий вечір у філармонії

від 200 грн.

Про подiю

21 вересня 18-00 на сцені Одеської обласної філармонії відбудеться великий джазовий концерт в двох відділеннях. Відомий одеський піаніст і композитор Олексій Петухов запрошує найкращих джазових виконавців об'єднатись для унікального і наймасштабнішого концерту в нашому місті.

В концерті приймають участь:

  • SG - Band Сергія Денисова (Ізмаїл)
  • Катерина Кравченко ( вокал, Німеччина)
  • Хор Одеського Національного театру Опери та балету при участі струнного квартету LEGATO п/у Юрія Кучурівського
  • Тріо Олексія Петухова
  • Юлія Костандова (вокал, Одеса)
  • Анастасія Павлішина ( tap dance, Одеса)

та інші учасники.

Лунатиме і джазова класика, вокальна меса в джазовому аранжуванні, авторська музика різних напрямків, на сцені буде відбуватись багато імпровізацій і музичних експериментів.

Не пропустить цю унікальну подію!

Схожі події

Музика Людовіко Ейнауді і Яна Тірсена на даху ЦУМ 24 вересня 16:00, нд Музика Людовіко Ейнауді і Яна Тірсена на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Музика Людовіко Ейнауді і Яна Тірсена на даху ЦУМ Вже не хочу 24 вересня Музика Людовіко Ейнауді і Яна Тірсена на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати MONATIK 24 вересня 18:00, нд MONATIK Київ, Палац Україна від 500 грн. MONATIK Вже не хочу 24 вересня MONATIK Палац Україна Придбати вышел покурить 12 листопада 19:00, нд вышел покурить Варшава, VooDoo Club від 1200 грн. вышел покурить Вже не хочу 12 листопада вышел покурить VooDoo Club Придбати Max Barskih 01 грудня 19:00, пт Max Barskih Київ, Палац спорту від 490 грн. Max Barskih Вже не хочу 01 грудня Max Barskih Палац спорту Придбати