19 квітня 2019, Пт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Її ім'я стало символом епохи, її пісні стали візитною карткою Франції, її біографія послужила сюжетом безлічі книг. Але її загадку до кінця не розгадав ніхто.
19 квітня запрошуємо вас відвідати концерт-присвяту легендарній Едіт Піаф.

Едіт Піаф - уроджена парижанка, проте її дитинство і юність пройшли на найтемніших і жебраків вулицях «міста світла». Її життя - низка високих злетів і глибоких падінь. Мабуть, випробувань, відміряних на життя цієї мініатюрної жінки зростом в півтора метра, небеса нарізали стільки, скільки вистачило б на десять чоловік. За час кар'єри Едіт Піаф подарувала світові безліч пісенних хітів, які люблять і слухають по сей день. Серед найбільш відомих: Non, je ne regrette rien, La Vie en rose, Hymne à l'amour, Mon légionnaire, La Foule, Milord, Tu es partout.

«Я співаю не для всіх - я співаю для кожного.»
- Едіт Піаф

Хіти Едіт Піаф у цей вечір для вас виконає тріо Людмили Крупської (Берлін):

Людмила Крупська - вокал
Олексій Крупський - гітара
Михайло Шевців - акордеон

Людмила Крупська починала кар'єру співачки в своєму рідному місті Києві. З 1996 року вона живе і працює в Берліні. Людмила регулярно виступає на численних музичних заходах, виконуючи французький шансон, романси і циганські пісні, а також світової фольклор на декількох мовах.

Олексій Крупський навчався в музичній школі ім. Р.М.Глієра (скрипка і джазова гітара) в Києві. Потім послідувала навчання у Вищій школі музики ім. Ханса Ейслера по джазової гітарі в Берліні. Навіть під час навчання він регулярно виступав в джаз-клубах Берліна, брав участь в різних джазових фестивалях і робив записи музики до фільмів.

Михайло Шевців - різносторонній музикант і музичний педагог. Отримав музичну освіту в Україні. Михайло бере участь в різних муизкальних проектах, грає на акордеоні, гітарі та ударних.


Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019