Edith Piaf: Життя в рожевому світлі

8 липня 2019, Пн. 19:30
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Edith Piaf: Життя в рожевому світлі?

1. Послухати пісні неперевершеного паризького «горобчика»
2. Побачити історію кохання великої співачки
3. Отримати натхнення ні за яких обставин не здаватися і йти до своєї мрії

Любов у кожного своя - у кого-то тиха і ніжна, у кого-то пристрасна і шалена. Але коли вона приходить, компромісів просто немає місця! Особливо, коли любить сильна жінка. Про таку любов - «Edith Piaf: Життя в рожевому світлі».

Саме такий жінці доводиться пережити і втрату мрій, і гіркий досвід стати покинутої, попередньо спокушеної рожевими фантазіями про щастя.

У житті сильної жінки рідко буває один чоловік - адже їй потрібен сильний чоловік! І така любов до нестями ніколи не проходить безслідно - про неї продовжують складати легенди навіть тоді, коли герої покинули наш тлінний світ.

Саме такою була любов яскравою, енергійною і зовсім незрівнянної Едіт Піаф. Велика француженка була невтомна як в музиці і творчості, так і в своїй любові. «Горобчик» відрізнялася не тільки голосом, здатним присоромити солов'я, але і безглуздим характером мешканки вулиць.

Переживши в своєму короткому житті занадто багато - голод і злидні, смерть дочки і втрату улюбленого, руйнівний захоплення алкоголем і наркотиками і довгу низку поклонників, так і не зламавшись, маленька парижанка весь час шукала тільки одне - справжню і вічну любов!

Яскрава постановка Ольги Гаврилюк «Edith Piaf: Життя в рожевому світлі» під музичне оформлення Євгена Лунченко не залишить вас байдужими. Обов'язково приходьте і насолоджуйтеся світом «маленького горобчика»! Ролі виконують: Ольга Кульчицька та Юрій Гребельник.

Тривалість вистави «Edith Piaf: Життя в рожевому світлі» - 1 година 10 хвилин. Дія йде без антракту.

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Театр в темряві: Театр в темряві: 5 Подiй Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков 27.02 - 17.03.2020 За двома зайцями За двома зайцями 2 Події За двома зайцями 4.03 - 31.03.2020 В джазі тільки дівчата 26 лютого 18:30, Ср В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 лютого В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати