1 квітня 2020, Ср. 20:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1090 грн.
від 1090 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Editors вперше зіграють в Києві і представлять найкращі хіти

Їх знають завдяки вражаючим лайвам та ексцентричній поведінці фронтмена Тома Сміта. Всі їхні платівки, що розійшлися накладом в 2.5 мільйони копій, потрапляли в топ-10 британського чарту, а дебютна - The Back Room - навіть номінувалася на Mercury Prize. Вони зняли відео на один з останніх синглів в українській столиці. Ця пісня довела, що вони однаково майстерні - як у гітарній музиці, так і в електронній.

До України після перерви в три роки повертаються видатні британські рокери Editors. Вперше вони підкорили українців на фестивалі ZaxidFest, а зараз готуються до концертного дебюту в столиці.

1 квітня, Stereo Plaza.

Editors їдуть у Київ не просто так, а з презентацією best of-альбому під назвою Black Gold. До нього потрапили найкращі треки з шести платівок гурту та три абсолютно нові композиції: Black Gold, Upside Down и Frankenstein. Саме на останню пісню був знятий кліп в Україні.

За словами фронтмена Тома Сміта, ідея зробити такий реліз була дуже давно, але не вистачало часу:

"Розмови про best of-платівку велися останні три-чотири роки. Але кожен раз нам здавалося, що час не настав, оскільки нові пісні йшли одна за одною. Але зараз - той самий влучний момент".

Black Gold - можливість дослідити розвиток гурту за останні 15 років. Та спосіб познайомитися із творчістю Editors людям, які не чули їх до цього моменту.

"Ми досі виступаємо, і я пишаюся цим фактом. Кажуть, що бути довгожителем сьогодні - це не дуже круто. Але я так не вважаю. За допомогою Black Gold ми зафіксували нову версію Editors. Вони зголодніли - як за концертами, так і за новою музикою. Ми відчували себе десь далеко від загального потоку, але завжди писали треки, що захоплювали людей та резонували з ними на найглибшому рівні. Це може звучати пафосно, але я знаю багато слухачів, для яких Editors - більше, ніж гурт. Саме цього я прагнув усе своє життя", - зізнається Сміт.

Тому готуйтеся відкрити свої серця та душі назустріч благородному божевіллю Editors. І це не жарт.