Едвін Мартон

2 грудня 2020, Ср. 19:00
від 230 грн.
від 230 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:0666340955Едвін Мартон в Одесі! Чекаємо вас 2020-03-24 о 19:00 на майданчику Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету, Одеса.
Ви можете купити квитки на Едвін Мартон на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на концерт Edvin Marton?

1. Скрипаль, який грає на скрипці Страдіварі 1697 року.
2. Легендарні класичні та світові хіти в сучасній обробці.
3. Атмосфера, якій позаздрить сам Страдіварі.

Одеса, зустрічай! До вас їде Едвін Мартон – неперевершений маестро і зірка світового масштабу! Це, без сумнівів, найобдарованіший композитор і скрипаль нашого часу.

Його творчість гідна величезної кількості найпрестижніших премій в області музики. Едвін Мартон народився в 1974 році. Він родом з угорської музичної сім'ї, тому, не дивно, що його навчання на скрипці почалося ще в ранньому дитинстві. Тож уже в 7 років юний геній демонстрував віртуозне виконання композицій В. А. Моцарта.

Наступні 15 років були для артиста по-справжньому яскравими і плідними. Безліч престижних музичних премій: Emmy, Eurovision, MTV... Таким чином Едвін Мартон пройшов тернистий, але зоряний шлях: з містечка в глибинці до найвидатнішої академії Julliard (Нью-Йорк). Він виступає на найкращих сценах світу, зокрема в Концертхаусі у Відні і Берлінській філармонії.

Маестро сміливо змішує співучість скрипки і зворушливу лірику, ритми класичних і електронних інструментів. На вас чекає нова інтерпретація завжди актуальної класики і просто божевільний драйв! Вражаючі скрипкові соло – тут і Vivaldi, і Metallica, і Puccini, і теми з The Godfather – запам'ятаються вам надовго. Незрівнянне шоу на легендарній скрипці Страдіварі разом із чудовим симфонічним оркестром стовідсотково зачеплять усі струни вашої душі!