24-pay-mark Created with Sketch.

Ефект Ба

18 липня 2021, нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Ефект Ба у Києві - фото №1 efekt-ba_mckm-zhovtneviy-palac_180720211900_491
Ефект Ба у Києві - фото №2 efekt-ba_mckm-zhovtneviy-palac_180720211900_16
Ефект Ба у Києві - фото №3 efekt-ba_mckm-zhovtneviy-palac_180720211900_419

Про подiю

Ефект Ба у Києві! Чекаємо на вас 2021-07-18 в 19:00 на локації МЦКМ (Жовтневий палац), Київ.
Ви можете придбати квитки на Ефект Ба на Concert.ua онлайн.

Виставу Гаріка Корогодського «Ефект Ба» поставлять в Жовтневому палаці

Новий масштаб: Виставу Гаріка Корогодського «Ефект Ба» поставлять в Жовтневому палаці

«Ефект Ба»: моновистава Гаріка Корогодського повертається з новими діалогами і великою кількістю глядачів

«Півтора року. Рівно стільки мені знадобилося, щоб прийняти виставу. Щоб повірити в теплі слова перших глядачів — прем'єра відбулася аж у грудні 2019, звучить, як з минулого життя))

За цей час п'єса змінилася кардинально. Автор може бути задоволений результатом в одному випадку — коли він мертвий. Фактично ми знову даємо прем'єру.

У головній ролі і практично єдиній — Вертинський. В Україні багато талантів, але я не бачу нікого, крім Льоші, хто міг би зіграти цю роль. Команда вистави злита в одне ціле, ми відчуваємо одне одного і матеріал.

Вас чекає багато сюрпризів, не хочу давати спойлери. Скажу одне: писати тексти для мене стало головним у житті. І мені абсолютно не соромно показати наш результат глядачеві, київському глядачеві, розбещеному хорошим.

Не соромно, але трохи страшно. Ми адреналінники, у нас по-іншому не буває.

Трупа, вперед!»,Гарік Корогодський

18 липня в Жовтневому палаці пройде інтерактивна моновистава Гаріка Корогодського «Ефект Ба». Усі збори від вистави традиційно підуть до благодійного фонду «Життєлюб».

«Ефект Ба» — історія, заснована на реальних подіях з життя Гаріка Корогодського. За сюжетом, головний герой філософської історії виявляється в літаку, що падає. У цей момент і починається мультимедійна постановка, щира інтимна розмова актора з глядачами.

Головну роль у виставі виконав Олексій Вертинський, а режисером виступив Тихон Тихомиров, який вже працював з Гаріком над виставою «Як витратити мільйон, якого немає». За спецефекти і занурення в нову реальність у виставі «Ефект Ба» відповідає українська студія інноваційних AV технологій Front Pictures.

Прем'єра вистави «Ефект Ба» відбулася 12 грудня 2018 року. За цей час його побачили сотні глядачів, а постановка отримала схвальні відгуки. У липні п'єсу авторства Гаріка Корогодського вперше поставлять з новим масштабом — кількість глядачів досягне майже 1000 осіб. Оновлені діалоги, той самий Олексій Вертинський та 140 хвилин з власними думками на борту авіалайнера, що падає.

Під час вистави всіх заходів безпеки дотримано.

Схожі події

ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ 11 жовтня 18:00, вт ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ Київ, Будинок Кіно від 250 грн. ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ Вже не хочу 11 жовтня ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ Будинок Кіно Придбати Дванадцять стільців 08 жовтня 16:00, сб Дванадцять стільців Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 80 грн. Дванадцять стільців Вже не хочу 08 жовтня Дванадцять стільців Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові 06 жовтня 18:00, чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові Київ, Bel etage від 229 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові Вже не хочу 06 жовтня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові Bel etage Придбати Біла акація 07.10 Біла акація Одеса Біла акація 07.10 Біла акація Придбати